• 19 Ekim 2018, Cuma 17:25

Miting gibi adaylık açıklaması

Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan, 31 Mart Yerel Seçimlerinde tekrar aday olduğunu açıkladı. Özakcan’a ilgi yoğun olunca adaylık açıklaması adeta miting havasında geçti.

 

Efeler Belediyesi’nin Kurucu Başkanı Mesut Özakcan, yerel seçimlerde Efeler Belediyesine tekrar talip olduğunu açıkladı. Özakcan’ın açıklaması, CHP İl Binasında yer kalmayınca sokağa alındı. Parti binası önünde adaylığını açıklayan Özakcan, sıfırdan bir belediye yarattıklarını belirterek vatandaşlardan destek beklediğini kaydetti.

 

Tekeri dönen bir çarka girmediklerini ve sürekli çalıştıklarını söyleyen Başkan Özakcan, “Demokrasi örgütlü toplum rejimi demek. Bu yönüyle sivil toplum temsilcileriyle de birlikte olmak bizim siyasi anlayışımızın da bir tezahürü olarak burada yaşadığımız tabloyla tescil ediliyor. Siyaset bir terbiye işidir, nezaket işidir, saygı sevgi işidir. Biz siyaseti tüm insanlarımızın mutlu olması için yüzlerinin gülmesi, güldürmek için yapıyoruz. Huzurlu mutlu barış içinde kardeşlik içinde birlikte yaşamak için yapıyoruz. Bunun örneğini geçtiğimiz 4,5 yıllık sürede meclis üyelerimizle, muhtarlarımızla beraber verdik. Yerel yönetimler demokrasinin beşiğidir. Biz görev ve hizmet dönemimizde Türkiye’ye örnek olacak bir Efeler Belediyesi yarattık” dedi.

 

“Demokrasinin temeli sandıktır” diyen Özakcan, “Biz bugüne kadar verdiğimiz hizmetlerle önümüzdeki dönemde daha da yükselen bir ivmeyle yaşamak, yaşatmak ve paylaşmak istiyoruz” ifadeleriyle 31 Mart Yerel Seçimleri için adaylığını resmen açıklamış oldu. (ŞERMİN ÇOLAK)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.