• 19 Ekim 2018, Cuma 16:16

Muhtarlar Gününde muhtarları dinledi

Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, Efeler’de muhtarla buluşarak İlçe Değerlendirme Toplantısına katıldı. Köşger, 17 ilçedeki toplantıları Ocak ayına kadar bitirip yol haritası çizeceklerini belirtti.

 

Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, Aydın’ın ilçelerini gezerek, ilçe değerlendirme toplantıları ile sorunları dinlemeye devam ediyor. Muhtarlar Gününde ise Köşger, Efeler İlçesi muhtarlarıyla bir araya geldi. Köşger, muhtarların istek ve taleplerini dinleyerek en kısa zamanda çözüme kavuşturacaklarını kaydetti.

 

Muhtarlar Gününü kutlayarak sözlerine başlayan Vali Köşger, “İlçe ziyaretlerimizin üçüncüsünü gerçekleştirdik. İlçelerimizde muhtarlarımızla, esnaf sanayi odaları ve sivil toplum kuruluşlarıyla o ilçenin öncelikli sorunlarını ele aldığımız toplantılarımız bunlar. Çok verimli bir toplantılar gerçekleştirildi. Öncelikli sorunları onlar dile getiriyorlar. Daire amirlerimiz, en üst düzeydeki il müdürlerimiz burada bulunuyor” dedi. Köşger gerçekleştirdikleri önceki toplantıları hatırlatarak bazı sorunlarında anında çözüldüğünü belirtti.İlçe Değerlendirme Toplantılarının Ocak ayına kadar bitirilmesi planlanıyor. (ŞERMİN ÇOLAK)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.