• 22 Temmuz 2018, Pazar 11:08

AK Parti'den MHP'ye 4 vekilli ziyaret

24 Haziran seçimlerinde Aydın’da milletvekili çıkaramayan MHP’ye, AK Parti 4 milletvekili ile birlikte ziyaret ederek, adeta yanınızdayız mesajı verdi.

 

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, partisinin Milletvekilleri Mustafa Savaş, Bekir Kuvvet Erim, Metin Yavuz ve Rıza Posacı ile birlikte, MHP Aydın İl Teşkilatı’nı ziyaret etti. MHP İl Başkanı Burak Pehlivan, AK Parti heyetini karşılayarak, makamında ağırladı. Ziyarette AK Parti ve MHP İl Yönetim Kurulu üyeleri de hazır bulundu.

ZİYARET FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTILAR

24 Haziran seçimlerinde, az bir oy farkı ile bir milletvekili çıkarma şansını kaçıran MHP’ye, AK Parti, milletvekillerinin tamamı ile ziyaret ederek, adeta yanınızdayız mesajı verdi. Basından habersiz yapılan ziyarete ilişkin fotoğrafları, Cumhur İttifakı'nın İl Başkanları Özmen ve Pehlivan sosyal medya hesaplarından paylaştı. Fotoğraflara yapılan yorumlar ise birlik ve beraberliğin bozulmadan yerel seçimlerde de devam ettirilmesi yönünde oldu.

“DÜŞMANA KORKU SALALIM”

Fotoğraflara Özmen’in sayfasında sosyal medya kullanıcılarından Nejla Esen Salim "Çok güzel bir ziyaret. Çok güzel bir tablo. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi daim eylesin. Başkanlık seçiminde olduğu gibi yerel seçimde de inşallah aynı ittifakı sürdürelim ki Aydın ve ilçelerinde belediyeleri CHP’ye bırakmayalım. Böylece dosta güven düşmana korku salalım inşallah", Pehlivan'ın sayfasında da Ali Şahin, "Allah razı olsun başkanım. Vekillerimiz bize teşekkür ziyaretine gelmişler. Galiba bazıları silsileyi unutmuş hatırlatalım" yorumunda bulundu. (EMRAH DİNÇER)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
10 / 0 Az bulutlu
Yarın: 13/7 Aralıklı gökgürültülü yağış