• 25 Nisan 2018, Çarşamba 15:45

Aydın, Elibol için el ele verdi

Aydın'da yerel sanatçılar, 4 ay önce trafik kazasında, yaralanan müzisyen arkadaşları Tayfun Elibol'un tedavi masraflarının karşılanmasına, destek olmak için konser verdi.

 

 

Efeler'de 9 Aralık 2017'de geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan ve kaldırıldığı Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi'nde tedavisine başlanan Tayfun Elibol, 3,5 ay yattığı yoğun bakım ünitesinden çıkarılmasının ardından, taburcu edildi. Tedavisi Efeler'deki evinde, yoğun bakım odası gibi hazırlanan bir odada hemşire ve doktorların gözetiminde devam eden Elibol'un aylık tedavi masrafları ise 15 bin lirayı buldu.

 

Müzisyen Merve Sezer, nişanlısı Tayfun Elibol için Şükran Güngör-Yıldız Kenter Kültür Merkezi ve Tiyatro Salonu'nda, destek konseri düzenledi. Biletlerinin tamamının satıldığı konserde, Aydın Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Hakan Genç ile 20 yerel sanatçı, gönüllü olarak sahne aldı. Konserin sonunda sahneye çıkan Merve Sezer, seslendirdiği 'Yiğidim aslanım' türküsüyle salondakileri duygulandırdı. Konserden elde edilen gelir, Elibol'un tedavisinde kullanılacak. İsteyen vatandaşlar, konsere getirilen bağış kutusuna da katkıda bulundu.

Merve Sezer, Aydın halkına Elibol'a verdiği destek için teşekkür etti. Elibol'un tedavisinde, çok önemli olan ilk 6 aydan 4'ünü geride bıraktıklarını belirten Sezer, "2 ay sonra Tayfun çok daha iyi olacak. Bu süreçte Tayfun'un tedavisi için bize 30 bin lira gerekiyor. Bunun için desteğe ihtiyacımız var. Düzenlediğimiz bu konser, bir farkındalık konseriydi. Konserin devamında destek sürerse, çok güzel olur. Küçük büyük demeden her destek bizim için çok önemli. O yüzden tüm Aydın halkından Tayfun için destek bekliyoruz" dedi. Sezer, Elibol'un eski haline dönmesinin ise yıl sonunu bulacağını söyledi.

Öte yandan konserde sahne alan Merve Sezer'in dışındaki 19 yerel sanatçının ismi ise şöyle: "Birsen Gökoğlu, İlkem Barış Demirezer, Tuğba Çalışkan, Ahmet Arif Şahin, Faruk Atik, Selin Yüksek, Sadettin Sücüllü, Mustafa Eren, Murat Akyüzlü, Uğur Büyük, Burak Birvar, Sezgin Kabakçı, Hulusi Işık, İbrahim Yılmaz, Tahsin Açığ, Gürbüz Madran, Volkan Koçak, Esra Yaman, Fuat Becet ve Hüseyin Taydaş." (EMRAH DİNÇER)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.