• 7 Aralık 2017, Perşembe 13:35

Hadise'nin takımında bir Aydınlı

Aydınlı Gürkan Sicim, O Ses Türkiye sahnesinde ilk tur elemelerinde Murat Dalkılıç’ın 'Leyla' şarkısını seslendirerek Hadise’nin takımına dahil olmanın mutluluğunu yaşadı.

Aydınlı Gürkan Sicim, O Ses Türkiye sahnesinde ilk tur elemelerinde Murat Dalkılıç’ın 'Leyla' şarkısını seslendirerek Hadise’nin takımına dahil olmanın mutluluğunu yaşadı.

 

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının ilk tur elemelerine katılan Aydınlı Gürkan Sicim, sahnede Murat Dalkılıç’ın 'Leyla' şarkısını seslendirdi. Aydın’ın Germencik İlçesi’nde yaşayan ve İzmir 9 Eylül Üniversitesi Opera Bölümü öğrencisi Gürkan Sicim, gösterdiği performansla son saniyede de olsa Hadise’yi döndürmeyi başardı. O Ses Türkiye serüvenine Hadise’nin takımda başlayacak olan Sicim’in bu başarısı Aydın’da sevinç yaşattı.

“ÖDÜM KOPTU”

Murat Boz, Yıldız Tilbe, Gökhan Özoğuz ve Hadise’den oluşan jüri üyelerinden sadece Hadise’yi döndüren Sicim, “Ödüm koptu. Kalbim yerinden çıkacak. Çok kötüyüm. Çok heyecanlıyım. İlk defa televizyona çıkacağım” dedi.

“SES KALİTESİ FENA DEĞİL”

Hadise’ye ‘90+4’te bastın’ diyen Murat Boz, Sicim için ‘Tek başına söylenmesi o kadar kolay bir şarkı değil ama tizleri iyi. Ses kaliten aslında fena değil" ifadelerini kullandı.

“ENTERESAN BİR PERFORMANS”

Sicim’in performansından etkilenen Hadise ise, “Çok enteresan bir performanstı, emin olamadım. Daha da güzel olabilirdi dedim ve döndüm” diye konuştu.

DÖVMESİNİ BEĞENDİLER

Öte yandan, sahne arkasına gitmeden önce jüri üyeleri ile merhabalaşma esnasında Sicim’in boynundaki 11 yazılı dövme Hadise ve Murat Boz’a dikkatini çekti, iki jüri de dövmeyi beğendi. (RAMAZAN AYDEMİR)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
16 / 8 Sağanak yağışlı
Yarın: 16/12 Sağanak yağışlı