• 22 Eylül 2017, Cuma 21:29

Başkan Özakcan’a doğum gününde torun sürprizi

EFELER BELEDİYE BAŞKANI M. MESUT ÖZAKCAN 65'İNCİ DOĞUM GÜNÜNDE ÜÇÜNCÜ KEZ DEDE OLDU. KENDİSİ İÇİN ÖZEL BİR GÜNDE TORUNUNU KUCAĞINA ALAN BAŞKAN ÖZAKCAN, "TORUNUM BENİM İÇİN EN ÖZEL DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ OLDU" DEDİ.

Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, 65’inci doğum gününde üçüncü kez dede oldu. Kendisi için özel bir günde torununu kucağına alan Başkan Özakcan, "Torunum benim için en özel doğum günü hediyesi oldu" dedi.

Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ın geçtiğimiz yıl dünya evine giren oğlu Berkin Özakcan ve gelini Ayşim Özakcan’ın kızları Şimal bugün dünyaya geldi. Başkan Özakcan’ın doğum günü ile ilk kız torunu Şimal’in doğum gününün aynı güne denk gelmesi Özakcan ailesinin mutluluğunu ikiye katladı.

Aydın’ın Efeler ilçesindeki Özel Ege Liva Hastanesi’nde dünyaya gelen minik Şimal’i hastahanede ziyaret eden Başkan Özakcan duygusal anlar yaşadı. Torunu Şimal’i kucağına alarak seven Özakcan, "Kızımın çocukları Batur ve Bartu’nun ardından ilk kız torunum, oğlum Berkin Özakcan’ın kızı Şimal doğum günümde dünyaya geldi. Hediyelerin en güzeli torunumu benim için anlamlı bir günde kucağımıza almaktan dolayı son derece mutluyuz. Şimal bebek dünyamıza hoş geldi sefalar getirdi. Vatanımıza ve milletimize hayırlı bir evlat olmasını temenni ediyorum" ifadelerini kullandı. (İHA)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
29 / 12 Açık
Yarın: 29/13 Güneşli