• 12 Mayıs 2018, Cumartesi 13:32

Şehrim 2023 otobüsü, Aydınlılarla buluştu

AK Parti Genel Merkezi'nce hayata geçirilen 'Şehrim 2023 Projesi' kapsamında hazırlanan otobüs, Aydın'a geldi. Otobüste ilk olarak İl Başkanı Ömer Özmen, Aydın'a ilişkin görüşlerini paylaştı. Özmen, Aydın'ın yol ve trafik sorunlarının olmadığı, su ücretlerinin ucuzladığı ve imrenilen bir kent olmasını hayal ettiğini söyledi.

 

AK Parti Genel Merkez Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı, şehirlerin kendilerine özgü 2023 hedeflerinin ve vizyon planlarının ortaya konulması amacıyla 'Şehrim 2023 Projesi'ni hayata geçirdi. Proje kapsamında hazırlanan otobüs, Aydın'a geldi. Efeler İlçesi Atatürk Kent Meydanı'na park edilen otobüste vatandaşlar, Aydın'ın 2023 hedefleriyle ilgili görüşlerini paylaştı.

Otobüs önünde, basın açıklaması yapan AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, AK Parti'nin kurulduğu günden bu yana her alanda Türkiye'nin en önemli kalkınma hamlelerini hayata geçirmeye, istikrar, güven, adalet ve demokrasiden taviz vermeden milleti büyük hizmetlerle buluşturmaya devam ettiğini söyledi.

Şehrim 2023 projesinde, yaşam ve mekan kalitesi yüksek, kimlikli, sürdürülebilir şehirler kavramlarından yola çıkılarak, tıpkı Türkiye'nin 2023 hedefleri gibi her şehrin kendine özgü 2023 hedeflerinin ve vizyon planlarının ortaya konulmasının hedeflendiğini belirten Özmen, "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından Genel Merkez önünden yolcu edilen Şehrim 2023 otobüsünün 21. durağı Aydınımızdır. Şehrim 2023 otobüsü, 12-14 Mayıs günlerinde Aydınımızın çeşitli ilçe ve meydanlarında Aydınlılar ile bir araya gelerek şehri en iyi bilenlerin, o şehirde yaşayanların çevre, şehir ve kültür başlıklarında Aydınımıza ilişkin hayal, görüş, öneri ve taleplerini dinleyecektir. Katılımcılar ayrıca www.sehrim2023.com adresi ve mobil uygulamalar aracılığıyla şehrine özel anket ile görüşlerini paylaşabileceklerdir" dedi. Aydın'a ilişkin görüşlerini kendisi de paylaşan Özmen, üzerine "Yol ve trafik sorunlarının olmadığı, su ücretlerinin ucuzladığı ve 10-15 yıl önce imrenilen bir kent olan Aydın’ın tekrar imrenilen bir kent haline gelmesini hayal ediyorum ve istiyorum" yazdığı kağıdı sandığa attı. Özmen, tüm partilerini ve Aydın halkını da Şehrim 2023 otobüsüne davet etti. (EMRAH DİNÇER)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.