• 14 Haziran 2018, Perşembe 12:41

Peker Ankara’ya göz kırptı

Milliyetçi Harekat Partisi Aydın 3. sıra Milletvekili Adayı Mustafa Peker’in ilçe ziyaretlerinde Vatandaşlar Peker’e tam destek vererek Ankara’ya göndermek istediklerini belirttiler.

Milliyetçi Harekat Partisi Aydın 3. sıra Milletvekili Adayı Mustafa Peker’in ilçe ziyaretlerinde Vatandaşlar Peker’e tam destek vererek Ankara’ya göndermek istediklerini belirttiler.

24 Haziran seçimlerine 10 gün kala milletvekili adayları çalışmalarını hızlandırırken MHP 3. Sıra Milletvekili adayı Genç iş adamı Mustafa Peker ilçe ve mahallelerde Vatandaşlardan büyük bir destek görüyor. Peker geçtiğimiz hafta Aydın’ın en doğusundan en batısına kadar ziyaret ederek hemşerilerinden destek istedi. Genç olması ve girişimci yönüyle Vatandaşların dikkatini üzerine çeken Peker doğduğum bu güzel topraklara hizmet etmek için çıktığım yolda hemşerilerimin desteklerini bekliyorum. Sağ olsunlar kendileri de bu kutlu yolda benimle birlikte olduklarını her zaman gösteriyorlar. Allah’ın izni ile “Cumhur İttifakı, Millet Aklı” dedik ve 24 Haziran günü bu sözümüzün altına sandıklar açıldığında imzamızı resmi olarak da atacağız. Unutulmasın ki Ülkemizde şer odakları el ele, MHP Tek Kale.” dedi.

PEKER’E BÜYÜK BİR SEVGİ SELİ

İlçelerde gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşlar Peker’in çalışmalarını beğendiklerini ve genç kişiliği sebebiyle Ankara’dan talep ettiklerini Peker sayesinde alacaklarını dile getirerek, “Aydın bu dönem MHP ile coşacak. Allah’ın izni ile 3. Sıra adayı Mustafa Peker’i Ankara’ya uğurlayacağız. Partili partisiz Aydınlı herkes bu dönemde Devlet’in yanında ve Mustafa Peker’in arkasındadır” dediler.

MHP Aydın 3. Sıra Milletvekili Adayı Mustafa Peker’i gören vatandaşlar Peker ile bol bol fotoğraf çektirip başarı dileklerinde bulundular. (Aydın SARI)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.