• 14 Kasım 2017, Salı 15:22

MHP'de 'Gayret Önder' sesleri

Levent İlter-Gayret Önder

Ülkü Ocakları Aydın eski İl Başkanı Gayret Önder, MHP Aydın İl Başkanlığı'na aday olup olmayacağına henüz karar vermediğini söyledi.

 

Aydın MHP'de, İl Başkan Adaylığı için Gayret Önder'in ismi ön plana çıktı. Daha önce Ülkü Ocakları Aydın İl Başkanlığı yapan Önder, başkan adayı olması için parti tabanının ve teşkilatların kendisine yoğun baskı yaptığını söyledi. Önder, aday olup olmayacağına ilişkin kararı, yapacağı istişareler sonucunda vereceğini dile getirdi.

MHP Genel Merkezi'nin talimatı ile Levent İlter başkanlığındaki mevcut Aydın İl Yönetim Kurulu'nu desteklediğini ve desteklemeye de devam ettiğini belirten Önder, "Burak Pehlivan il başkanıyken, başkan adayı olmaya karar vermiştim. Bilindiği üzere burada, bir görevden alma oldu. Buna istinaden gelen atama yönetimine Genel Merkezin talimatı üzerine gerekli desteği verdik, vermeye de devam ediyoruz. Ama aday olmam için teşkilatlar ve parti tabanı yoğun baskı yapıyor. Şu anda durum değerlendirmesi yapıyoruz. Yapacağımız istişareler sonucunda aday olup olmayacağıma ilişkin kararı 16-17 Kasım’da vereceğim" ifadelerini kullandı. (EMRAH DİNÇER)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
28 / 11 Parçalı bulutlu
Yarın: 30/16 Çok bulutlu