• 23 Haziran 2018, Cumartesi 12:33

Albayrak Aydınlı Hemşerilerinden Oy İstedi

Vatan Partisi Aydın 1. Sıra milletvekili adayı Emre Albayrak partisinin seçim vaatlerini tekrar hatırlattı.

Vatan Partisi Aydın 1. Sıra milletvekili adayı Emre Albayrak partisinin seçim vaatlerini tekrar hatırlattı. Albayrak Aydınlılardan oy isteme gerekçelerini şöyle sıraladı:

“Atatürk’ün 1930larda uyguladığı planlı ve karma ekonomiyi uygulayacağız. Bu sayede istihdam sorununa çözüm üreteceğiz. Sadaka yerine iş vereceğiz.

1980’den bu yana uygulanan özelleştirme politikalarına derhal son vereceğiz. Özelleştirilen kritik sektörleri kamulaştıracağız, KİT’leri yaygınlaştıracağız.

Üreticiyi gümrüklerle koruyacağız. Tarımda üretebildiğimiz malların ithalatına son vereceğiz, üretimi teşvik edeceğiz. İran’la işbirliği yapacağız, mazot 2 TL olacak.

Milletimizi sahte büyüme rakamlarıyla kandırmayacağız. Türkiye’yi bir üretim üssü haline getirerek kişi başına düşen geliri yükselteceğiz.

Vatandaşlarımızın kredi kartı borçlarını erteleyeceğiz. Parasız sağlık ve parasız eğitimi sağlayacağız.

Ülkemizin güvenlik sorununu kökten çözeceğiz ABD’nin Türkiye’yi bölme planlarına karşı;

İncirlik üssünü ABD’ye kapatacağız, NATO’dan çıkacağız,

Suriye, İran Irak ile iş birliği yaparak bölgemizden terörün kökünü kazıyacağız.

Bölücü terör örgütünün siyasi kolu HDP’yi kapatacağız,

Askeri eğitim ve sağlık kurumlarını yeniden açacağız,

Türk de biziz Kürt de biziz hepimiz Türk milletiyiz.

Aydın ilimizin tarım ve turizm potansiyelini harekete geçireceğiz. İncir, kestane, pamuk, çilek, zeytin ve zeytinyağı üretimini teşvik edeceğiz. Tarımsal sanayi merkezlerini yaygınlaştırıp ürünlere katma değer sağlayarak bu ürünlerimizi Türkiye ve dünyada marka haline getireceğiz.

Jeotermal enerji üretimini konut ısınmasında, yerleşim yerlerinden uzak, tarıma ve insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde kullanacağız.

Küçük ve orta sanayicimizi destekleyeceğiz. Buna bağlı olarak meslek liselerimizin sayısını ve niteliğini arttıracağız.

Aydın’ın ege bölgesinde gözde bir kent olması için ulaşım alanında hamleler yapacağız. Çıldır Havaalanı’nı sivil uçuşlara açacağız.

Lozan Anlaşması’na göre sınırlarımız içerisinde bulunan 152 ada, adacık ve kayalığı Yunanistan’dan geri alacağız. Partimizin Asya ve Avrupa ülkeleriyle kurduğu yakınlığı Aydın’ın turizmine de yansıtacağız.

Bütün bunları yapabilecek tek parti Vatan Partisi’dir. Çünkü Vatan Partisi daha meclise girmeden büyük başarılara imza atmış bir partidir. Ermeni soykırımı yalanını bitiren, FETÖ’ye karşı on yıllardır mücadele eden, Atatürk Devrimlerine bağlı, cesaretiyle, gençliğiyle ve tecrübeli kadrolarıyla önümüzdeki süreçte Doğu Perinçek ve Vatan Partisi Türkiye’yi en iyi şekilde yönetecektir. Aydınlı kardeşlerimizin oylarına talibiz.”

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
10 / 0 Açık
Yarın: 13/7 Aralıklı gökgürültülü yağış