• 27 Kasım 2018, Salı 15:36

CHP heyetinden ziyaret

CHP Genel Merkezi’nden görevli olarak Aydın’da temaslarda bulunan Parti Meclisi Üyesi ve Milletvekilleri, Efeler Belediyesi Başkanı Mesut Özakcan’ı ziyaret etti.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Merkezi, Parti Meclisi Üyesi ve Milletvekillerini 2019 yerel seçimleri öncesinde belediye başkan adayı belirleme çalışmaları kapsamında 44 ilde görevlendirdi. Bu iller arasında yer alan Aydın’da temaslarda bulunan CHP heyeti, Efeler Belediyesi Başkanı Mesut Özakcan’ı makamında ziyaret etti. Heyette Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi Semra Dinçer, CHP Antalya Milletvekili Cavit Arıcı, CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, CHP İzmir Milletvekili Murat Balkan, CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, CHP Denizli Milletvekili Tahsin Teoman Sancar yer alırken Aydın’dan ise heyete CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır ile Eğitim İl Başkan Yardımcısı Nurhayat Yılmazer eşlik etti.

 

İSTİŞARE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Yerel seçimlerin istişare edildiği toplantıda heyet, Özakcan’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi Semra Dinçer yaptığı açıklamada, CHP belediyelerinin sayısını artırmak ve seçimi kazanmak adına çalıştıklarının altını çizerken, Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan’a bugüne kadar yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür etti ve başarı dileklerini iletti. (TÜRKER KOCAKAHYA)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
12 / 8 Sağanak yağışlı
Yarın: 15/8 Parçalı bulutlu