• 27 Aralık 2018, Perşembe 14:57

Akın’a Mursallı’da yoğun ilgi

Yerel seçimlerde MHP’den Germencik Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan İsmet Akın, seçim çalışmaları kapsamında Mursallı Mahallesi’nde vatandaşla bir araya geldi.

 

Germencik Belediyesi’nde yaklaşık 8 yıldır zabıta, Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü gibi birimlerde görevlerde bulunan İsmet Akın, 1 Aralık’ta istifa ederek Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Germencik Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu yapmıştı. Ankara’ya gerçekleştirdiği ziyaret sonrasında seçim çalışmalarına hız veren Akın, bu kapsamda Germencik’e bağlı Mursallı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle sakinlerinin oyuna talip olduğunu ifade eden Akın’a vatandaşların ilgisi yoğun oldu.

 

KATILIMCI BELEDİYECİLİK VURGUSU

‘Büyüyen Hizmet, Güçlenen Germencik’ sloganı ile yola çıktıklarını dile getiren İsmet Akın, “Ümmet Akın başkanımız 2014 yılından bu zamana kadar Germencik’te köklü bir değişime imza attı. Hatta yapamaz denilen her hizmetin altına Ümmet Akın imzasını attı. Biz bu bayrağı biraz daha yukarıya taşımak adına çalışmalarımıza başladık. Adaylığımızın kesinleşmesinin ardından da seçim çalışmaları boyunca “Büyüyen hizmet, Güçlenen Germencik” sloganı ile bu yolda yürüyeceğiz. Şimdiden bizlere destek olan başta MHP Germencik İlçe Başkanımız Turgay Ulutaş ve İlçe yönetimimiz ile partili partisiz herkese teşekkür ediyorum. Mursallı mahallemiz bugün bizimle olduğunu bu ziyaretlerimize katılımı ile göstermiş oldu. Ben Germencik için bu göreve talibim, hemşerilerimizin teveccüh göstermesi durumunda 1 Nisan'dan itibaren gerçekleştireceğimiz projelerimiz için de katılımcı bir Belediyecilik anlayışı ile çalışacağımı ifade etmek isterim” ifadelerini kullandı. (TÜRKER KOCAKAHYA)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.