• 6 Aralık 2017, Çarşamba 16:16

Spor camiasını buluşturan gece

Spor camiasını buluşturan gece

Yeni Esnafspor’u, kulübe gelir sağlamak için düzenlenen Dayanışma ve Kaynaşma Gecesi'nde, Aydın spor camiası yalnız bırakmadı.

 

Aydın’ın köklü spor kulüplerinden Yeni Esnafspor, Dayanışma ve Kaynaşma Gecesi düzenledi. Efeler’deki Mey İstanbul’da düzenlenen gecede Yeni Esnafspor Başkanı Ertan Yılmaz ve yönetim kurulu, davetlileri kapıda karşıladı. Geceye Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan, Aydın Tamirciler Odası Başkanı Hasan Eyefçi, Aydın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Hasip Arıkan, Yönetim Kurulu Üyesi Kasım Payza, Köprülüspor Başkanı Hayrettin Dincil, Tuğlaspor Başkanı Ertan Kaya, Kadıköyspor Başkanı Özer Ayçiçek, Kızılcaköyspor Başkanı Ertunç Doğrul, Aydın İdman Yurdu Başkanı Semih Çakır, Futbol İl Temsilcisi Hakan Açıkgöz ve çok sayıda kulüp temsilcisi ve davetli katıldı.

 

Kulüp hizmetlerinin devam etmesi için bu tür bir yardımlaşma gecesi düzenlediklerini belirten Yeni Esnafspor Başkanı Ertan Yılmaz, kendilerini yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür etti. Gecenin geç saatlerine kadar canlı müzik eşliğinde eğlenen davetliler eğlenceli dakikalar geçirdi. Kazı kazan satılarak kulübe gelir sağlanan gecede yapılan çekilişte davetliler çeşitli hediyeler kazandı. Yıldızspor Yöneticisi Ali Duman, çekilişte kendisine çıkan 500 TL’lik yemek çekini Yeni Esnafspor’a bağışladı. (RAMAZAN AYDEMİR)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
29 / 12 Güneşli
Yarın: 29/13 Güneşli