• 10 Temmuz 2018, Salı 16:38

Aydın’dan klasmana 5 hakem yükseldi

TFF’den açıklanan klasman listelerine göre Aydın’da 5 il hakemi bölgesel klasmanlara yükselirken, iki hakem ise bulundukları klasmanlardan bir üste adım atmanın mutluluğunu yaşadı.

 

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Merkez Hakem Kurulu (MHK) 2018-2019 sezonunda klasmanda görev yapacak hakemlerin listesini açıkladı. Açıklanan listeye göre Aydın il hakemlerinden 5 tanesi bölgesel klasmana yükselme mutluluğu yaşadı. Süper Lig hakemi Bahattin Şimşek ile A klasman yardımcı hakemi Kamil Çetin’in yerini koruduğu listede, C Klasmanda yer alan Eren Özyemişçioğlu’nun yanına ise Bölgesel Klasman’dan Akif Abdurrahman Morca yükseldi. Ercan Aydın, Ahmet Oğuz Yılmaz ve Ersin İşsever’in bulunduğu C Klasman yardımcı hakemlerinin arasına ise Bölgesel Yardımcı Klasman’dan Mehmet Kuru geldi.

 

BÖLGESELE 5 HAKEM

Öte yandan Aydın’da il hakemi olarak görev yapan ve geçtiğimiz ay İzmir’de mülakata katılan hakemlerden 5 tanesi Bölgesel Klasman’a yükselmeyi başardı. Bu isimlerden Kaan Kara, Çağlayan Deveci ve Şevket Can Arslan’ın yer aldığı Bölgesel Klasman Hakem listesine adını yazdırdı. Bölgesel Yardımcı Klasman listesine Aydın’dan girenler ise Emre Yunusoğlu, Sinan Turgut, Mete Topçu ve Recep Durmazoğlu oldu. (TÜRKER KOCAKAHYA)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
12 / 7 Bulutlu
Yarın: 16/9 Çok bulutlu