• 10 Ekim 2018, Çarşamba 13:31

Atletik Test Aydın'da düzenlendi

Ege’nin farklı illerinden hakemler Bölgesel Atletik Test çalışması kapsamında Aydın’ın ev sahipliğinde buluştu. Farklı klasmanlardan onlarca hakem iyi bir derece alabilmek için ter döktü.

 

Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) uyguladığı Bölgesel Atletik Test, bazı Ege bölgesi illerindeki hakemlerin katılımıyla Aydın’da gerçekleştirildi. Aydın başta olmak üzere Muğla, Denizli ve Uşak illerinden hakemlerin yer aldığı organizasyon geniş bir katılımla düzenlendi. Efeler’e bağlı Kardeşköy Mahallesi’nde bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm Pisti’nde düzenlenen atletik teste bölgesel hakem ve yardımcı hakemler, B ve C Klasman hakem ve yardımcı hakemleri ile kadın bölgesel yardımcı hakemler katıldı. Organizasyonu Merkez Hakem Kurulu Bölgesel Hakem Kurulu 4. Bölge Hakem Kurulu Başkanı Erol Ersoy ve kurul üyeleri, Aydın İl Hakem Kurulu Başkanı Mücahit Tatar ve diğer illerin kurul başkanları, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Aydın Şubesi Başkanı Bülent Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri de takip etti.

 

ONLARCA HAKEM TER DÖKTÜ

TFF yetkilileri tarafından gerçekleştirilen koşulara 2 B Klasman Hakemi, 5 C Klasman Hakemi, 5 B Klasman Yardımcı Hakemi, 9 C Klasman Yardımcı Hakemi, 10 Bölgesel Hakem, 28 Bölgesel Yardımcı Hakem ve 4 Kadın Bölgesel Yardımcı Hakem katıldı. (TÜRKER KOCAKAHYA)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
12 / 7 Çok bulutlu
Yarın: 12/2 Aralıklı gökgürültülü yağış