• 11 Ocak 2019, Cuma 14:19

Cimnastik il birinciliği gerçekleştirildi

Okullar Arası Minik, Küçük, Yıldız ve Genç Cimnastik İl Birinciliği, yaklaşık 120 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilirken, başarılı takımlara kupa, sporculara ise madalyaları verildi.

 

Okullar Arası Minik, Küçük, Yıldız ve Genç Cimnastik İl Birinciliği düzenlendi. Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde gerçekleştirilen organizasyona Efeler’deki Atatürk Spor Salonu ev sahipliği yaptı. Aydın Okulsporları İl Temsilciliğinin faaliyet takviminde yer alan 2018 – 2019 Eğitim Öğretim Yılı Okullar Arası Minik, Küçük, Yıldız ve Genç Cimnastik İl Birinciliği müsabakalarına yaklaşık 120 sporcu katıldı. Yarışmada sporcular kadar velilerde heyecanlıydı. Cimnastik yarışmalarına katılan sporcuların velileri tribünde gösterileri ilgiyle takip etti. Müsabakalarda derece elde eden sporcular, Aydın’ı gruplarda temsil etme hakkı kazanmanın mutluluğunu yaşadılar.

 

DERECE ALANLAR

Step Aerobik yarışmalarının sonucunda küçükler kategorisinde Özel Naci Akdoğan Koleji 1’inci, Özel Söke Amerikan Kültür Derneği İlkokulu 2’nci, yıldızlar kategorisinde Mustafa Kiriş Ortaokulu 1’inci, Özel Söke Kültür Ortaokulu 2’nci ve Özel Nazilli Bahçeşehir Koleji 3’üncü oldu. Gençler kategorisinde ise Cumhuriyet Anadolu Lisesi 1’inci, Murat Hale Küçükoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2’nci oldu. Yarışmalarda takımları yanı sıra bireysel performanslarda beğeni topladı. Başarılı olan takımlara kupaları, sporculara ise madalyaları, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından verildi. (TÜRKER KOCAKAHYA)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.