• 12 Mart 2018, Pazartesi 14:10

Şampiyonluk için raket salladılar

İki il müdürlüğünün ortaklığında düzenlenen 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Okullar Arası Küçükler Tenis İl Birinciliği Yarışmaları’nda oynanan maçlar nefesleri kesti.

 

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği ve Okulsporları İl Temsilciğinin 2018 yılı faaliyet takviminde yer alan 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Okullar Arası Küçükler Tenis İl Birinciliği Yarışmaları düzenlendi. Aydın Tenis Kulübü kortlarının ev sahipliği yaptığı ve iki gün süren turnuvada küçük erkekler kategorisinde 5 okul ve 16 sporcu, küçük kızlar kategorisinde 4 okul ve 12 sporcu boy gösterdi.

 

DERECE ELDE ETTİLER

Yarışmalarda küçük kızlar kategorisinde 1’inci TED Ege Koleji Özel Ortaokulu, 2’nci Özel Aydın Bahçeşehir Ortaokulu, 3’üncü Özel Başak Ortaokulu ve 4’üncü Özel Kuşadası Bahçeşehir Ortaokulu oldu. Küçük erkekler katergorisinde ise 1’inci Özel Aydın Bahçeşehir Ortaokulu, 2’nci TED Ege Koleji Özel Ortaokulu, 3’üncü Özel Başak Ortaokulu ve 4’üncü Özel Ege Atabey Ortaokulu oldu.

 

KUPA VE MADALYALAR VERİLDİ

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından derece elde eden takımlara kupa, sporculara madalya ile başarı belgesi takdim edildi. Takımlara ve sporculara ödüllerini Aydın Tenis İl Temsilcisi Engin Arslan, Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Tenis Antrenörleri M. Anıl Demir ve Erol Yüstaş, Okul İdarecileri ve Beden Eğitimi Öğretmenleri verdi.

 

AYDIN’I TEMSİL EDECEKLER

Yarışmalarda küçük erkeklerde il şampiyonu olan Özel Aydın Bahçeşehir Ortaokulu ile küçük kızlarda il şampiyonu olan TED Ege Koleji Özel Ortaokulu 05 – 08 Nisan 2018 tarihleri arasında İzmir’de yapılacak olan Okullar Arası Küçükler Tenis Grup Müsabakalarında Aydın’ı temsil etmeye hak kazandılar. (HABER MERKEZİ) 

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
12 / 5 Sağanak yağışlı
Yarın: 11/2 Az bulutlu