• 12 Haziran 2018, Salı 14:14

İlk kamp gerçekleştirildi

Didim Tenis Akademisi’nde 10-12-14 yaş aralığındaki sporculara yönelik 3 gün süren ‘Sporcu Gelişim Kampı’ gerçekleştirilirken, minik tenisçilere katılım belgesi verildi.

 

Didim Tenis Akademisi’nde 10 ile 14 yaş arasındaki sporculara 3 günlük ‘Sporcu Gelişim Kampı’ düzenlendi. Kamp kapsamında Didim’e Türkiye’nin farklı yerlerinden sporcular ve aileleri katıldı. 34 sporcunun yer aldığı kamp, 2 Türk Milli Takım Antrenörü eşliğinde sürdü. Didim Çamlık Mahallesi’nde 11 Haziran Pazartesi günü Aquasis Hotel’de minik tenisçilere katılım belgeleri verildi. Sporcuların gelişimine katkı sağlamak ve 6 ayda bir gelişimlerini kontrol ederek daha sağlıklı bir şekilde gelişmelerini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen kamp, Didim’in eşsiz havasında ve doğasında karnaval havasında geçti. Bir sonraki kamp sürecinin Eylül'ün son haftası olacağı belirtildi.

 

TEŞEKKÜR ETTİLER

Antrenörler, kamp sürecinde kendilerine büyük destek veren Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay’a teşekkür etti. Ayrıca Didim Kaymakamlığı’nın ve Didim Belediyesi’nin ortak düzenleyeceği, 19 Haziran tarihinde başlayacak olan tenis kursuna ise 180’e yakın kayıt olduğu ifade edildi. (TÜRKER KOCAKAHYA)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.