• 12 Ekim 2017, Perşembe 09:42

İncirliova voleybolda iddialı

İncirliova Belediyespor, 2017-2018 sezonunda Aydın’da kulüpler arası genç, yıldız, küçük ve junior kızlar kategorisinde yapılacak olan voleybol müsabakalarında mücadele edecek.

İncirliova Belediyespor, 2017-2018 sezonunda Aydın’da kulüpler arası genç, yıldız, küçük ve junior kızlar kategorisinde yapılacak olan voleybol müsabakalarında mücadele edecek. İncirliova Belediyespor Başkanı Baki Aslantaş, “İncirliova’da voleybolda ciddi bir alt yapı potansiyelimiz var. Bunu en iyi şekilde değerlendirerek Türk voleyboluna yeni Eda Erdem’ler kazandırmak istiyoruz” dedi.

 

İncirliova Belediyespor voleybol takımları, tecrübeli antrenör Engin Gülşen yönetiminde İncirliova Spor Salonu ve Atatürk Spor Salonu’nda antrenmanlarını sürdürüyor. Sezona iddialı bir şekilde hazırlanan Kırmızı-Beyazlılar, dört kategoride de ses getirmek istiyor. İncirliova Belediyespor Başkanı Baki Aslantaş yeni sezonla ilgili açıklamada bulundu. Aslantaş, “Hafta sonları spor salonumuzu doldurarak voleybol seyircisini sahamızda görmek istiyoruz. Ciddi bir alt yapı potansiyeli var. Bunu en iyi şekilde değerlendirerek Türk voleyboluna yeni Eda Erdem’ler kazandırmaya çalışacağız. Hocamız Engin Gülşen, çok cefakar bir şekilde günde 3-4 saat tüm voleybolcularımızı İncirliova voleybol alt yapısını oluşturmaya çalışmaktadır. Kısa zamanda kızlarda Aydın ilinde voleybolda ses getireceğimizi düşünüyorum. Voleybol sporuna bir katkı koymak adına çalışmaya devam ediyoruz. Voleybol takımımızın camia hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz” dedi. Öte yandan, İncirliova Belediyespor’un, Kuşadası’nda Kuşadası Adaspor ile dostluk maçı yaptığı ve skora da önem verilmediği bildirildi. (RAMAZAN AYDEMİR)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
28 / 10 Açık
Yarın: 30/12 Az bulutlu