• 13 Şubat 2018, Salı 15:14

Efesporlular görkemli gecede buluştu

Aydın Efespor ilk kez gece tertip etti. Gecede önce kulübe gelir sağlandı, sonra da davetliler gönüllerince eğlendi.

 

Türkiye Basketbol 2. Ligi A Grubu'nda Play-Off mücadelesi veren Aydın Efespor, tarihinde ilk kez ‘Dayanışma ve Kaynaşma Gecesi’ düzenledi. Kızılcaköy Keyif Bahçesi'nde düzenlenen geceye Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, Aydın Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Özen Gündüz, Yıldızspor Başkanı Kaya Özcan, Aydın Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Polat Bora Mersin, Köprülüspor Kulübü Başkanı Hayrettin Dincil, Tuğlaspor Kulübü Başkanı Ertan Kaya, Aydınspor 1923 yöneticilerinden Mümin Göklüoğlu, Basketbol İl Temsilcisi Ömer Görür, Efespor basketbolcuları ve çok sayıda davetli katıldı.

"BAŞARIYI YAKALAMAK İSTİYORUZ"

Gecede konuşan Efespor Başkanı Erdinç Vence, "Efespor bu sene zor günler geçiriyor. Sezon başından beri zor zamanlar yaşadık. Bu şartlar altında da olsak başarıyı yakalamak istiyoruz. Elimizden geldiğince mücadelemizi sürdürüyoruz. Bugüne kadar Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken ve yönetim kurulu, Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan, Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın ve Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Ligde Play-Off yarışımız devam ediyor. Herkesin bize destek vermesini istiyoruz" dedi.

ÖNCE ÇEKİLİŞ SONRA EĞLENCE

Öte yandan, gecede numaralı çikolata satılarak çekiliş yapıldı. Çekilişte çeşitli eşyalar dağıtıldı. Bazı eşyalar ise kulübe hediye edildi. Çekiliş sonrasında Efesporlular çalan şarkılar eşliğinde gece geç saate kadar gönüllerince eğlendi. (RAMAZAN AYDEMİR)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
11 / 2 Parçalı bulutlu
Yarın: 8/1 Aralıklı gökgürültülü yağış