• 13 Temmuz 2018, Cuma 16:17

Yeni yönetimden Köşger’e ziyaret

Aydınspor 1923’te olağanüstü genel kurulda Hüsamettin Artan başkanlığında göreve gelen yeni yönetim kurulu milletvekili ziyaretlerinden sonra Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger’i de ziyaret etti.

Aydınspor 1923’te olağanüstü genel kurulda Hüsamettin Artan başkanlığında göreve gelen yeni yönetim kurulu milletvekili ziyaretlerinden sonra Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger’i de ziyaret etti.

 

Bölgesel Amatör Lig (BAL) ekiplerinden Aydınspor 1923’te göreve gelen başkan Hüsamettin Artan ve yönetim kurulu çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor. Göreve geldikleri günden bu yana takımın sorunlarını çözmek için çabalayan Efe’nin kurmayları bir yandan yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da önemli ziyaretlerde bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde AK Parti Aydın Milletvekilleri Mustafa Savaş, Rıza Posacı, Bekir Kuvvet Erim ve Metin Yavuz’u ziyaret eden Efe’de yönetim kurulu son olarak Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger’i ziyaret etti.

 

“YOLUNUZ AÇIK OLSUN”

Aydınspor 1923 heyetini konuk eden Vali Köşger ziyarette, “İyi bir yönetim kurulmuş. İnşallah bunun yansıması sahada olur. Aydınspor, daha önce yakaladığı başarıyı yakalar hatta onu da aşacak başarılara ulaşır. Bizde elimizden geldiğince destek oluruz. Yolunuz açık olsun, Aydın sporu ve gençliği için inşallah güzel işler yaparsınız” dedi.

 

“ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUK”

Ziyarette konuşan ve takım hakkında bilgiler veren Aydınspor 1923 başkanı Hüsamettin Artan, “Takım çamura düşmüş, biz de çamurdan çıkartmaya çalışıyoruz. Yönetim yenilendi. Biz de mücadele ediyoruz. Ekip olarak başarılı olacağımıza inanıyoruz. Kulüplerin yaşaması için iyi yönetilmesi lazım. Biz tabi ki hepimiz iş sahibi olduğumuz için şirketlerin nasıl yönetildiğini biliyoruz. Kulübü de öyle yönetirsek başarılı olacağımıza inanıyorum. Bu takım, şehrin markasıdır. Elimizi taşın altına koyalım dedik. Arkadaşlarla başladık. İnşallah başarılı oluruz” dedi. (TÜRKER KOCAKAHYA)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
12 / 7 Bulutlu
Yarın: 16/9 Çok bulutlu