• 14 Kasım 2017, Salı 16:00

Dereceye girenler ödüllerini aldı

Aydın Koleji Anadolu Lisesi’nin sınıflar arası düzenlediği masa tenisi ve futbol turnuvasında dereceye giren takım ve sporcular madalyalarını aldı.

Aydın Koleji Anadolu Lisesi’nin sınıflar arası düzenlediği masa tenisi ve futbol turnuvasında dereceye giren takım ve sporcular madalyalarını aldı.

 

Aydın’ın Efeler İlçesi’nde eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüren Aydın Koleji Anadolu Lisesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 79’uncu yıldönümü dolayısıyla çeşitli anma etkinlikleri düzenledi. Bu anma etkinlikleri kapsamında sınıflar arası masa tenisi ve futbol turnuvası düzenleyen Aydın Koleji Anadolu Lisesi’nin turnuva maçları büyük heyecana sahne oldu. Turnuva maçlarını Aydın Koleji Koordinatörü Psikolog Tuğrul Öztürk, Anadolu Lisesi Müdürü Murat Akyol, öğretmenler ve öğrenciler izledi. 10 takımdan 30 öğrencinin ter döktüğü futbol turnuvasında finalistler 10. ve 11. sınıf takımları oldu. Finalde 10. sınıf futbol takımını yenen 11. sınıf futbol takımı, turnuvayı şampiyon olarak tamamladı. 16 öğrencinin katıldığı masa tenisi turnuvasında 11. sınıf öğrencilerinden Furkan Yüzüak birinci, Muharrem Ergün ikinci, Batuhan Bayındırlıoğlu üçüncü oldu. Aydın Koleji Koordinatörü Psikolog Tuğrul Öztürk, Anadolu Lisesi Müdürü Murat Akyol, Coğrafya Öğretmeni Çağrı Berberoğlu ve Beden Eğitimi Öğretmeni Sercan Gökçe, dereceye giren takım ve öğrencilere madalyalarını takdim etti.

“HER ÖĞRENCİMİZ BİR ŞAMPİYONDUR”

Okul olarak sportif faaliyetlere de büyük önem verdiklerini belirten Koordinatör Öztürk, “Bu tür etkinliklerle hem Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikal edişinin 79. yıl dönümünde andık, hem de öğrencilerimizin stres atmasını sağlıyoruz. Üç gün süren turnuvalarımız büyük çekişmeye sahne oldu. Bu turnuvalarımızda birinci ve ikinci olmak çok önemli değil, her öğrencimiz bir şampiyondur. Turnuvada ter döken tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor ve kutluyoruz. Bu tür etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz” dedi. (RAMAZAN AYDEMİR)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
28 / 11 Parçalı bulutlu
Yarın: 30/16 Çok bulutlu