• 15 Kasım 2017, Çarşamba 15:42

Aydın Merkez Spor Kulübü'nden tanıtım toplantısı

Aydın Merkez Spor Kulübü’nün tanıtım toplantısı düzenlendi. Efeler’deki Çınar Restaurant’ta basın mensuplarıyla buluşan kulüp yönetimi kulübün vizyonu, misyonu ve arması hakkında bilgi verdi.

Aydın Merkez Spor Kulübü’nün tanıtım toplantısı düzenlendi. Efeler’deki Çınar Restaurant’ta basın mensuplarıyla buluşan kulüp yönetimi kulübün vizyonu, misyonu ve arması hakkında bilgi verdi.

 

Mavi-turunculu yeni kulübün kulüp başkanı Mahmut Yörük ve kulüp yöneticileri ise 2. Başkan Serkan Karademir, Ahmet Seldür, Muhammed İlbaş ve Sefer Bakış oldu. Aydın’a yeni bir kulüp kazandırdıkları için büyük mutluluk duyduklarını belirten Aydın Merkez Spor Kulübü Başkanı Mahmut Yörük, kulübün misyonu ve vizyonu hakkında açıklamalarda bulundu. Futbolda U11, U12, U13 ve U14 kategorilerinde, basketbol, bocce, dart, masa tenisi izcilik ve judo branşlarında yeni sezonda hizmet verecek olan Aydın Merkez Spor Kulübü, gelecek sezon da 2. Amatör Küme’de futbol branşında faaliyete geçecek.

 

“SERVİSİ ARACI ALACAĞIZ”

İleriye yönelik hedefleri doğrultusunda kulübe bir servis aracı kazandırmak istediklerini belirten Başkan Yörük, “Bu araç bizim bir çok spor dalında faaliyet gösteren sporcularımızı taşıyacak. İlk hedefimiz bu. Bu tür araca ihtiyacımız var. 30-40 Bin TL’lik bir bütçe ile bu aracı kulübümüze kazandırmak istiyoruz. Öncelik hedefimiz budur” dedi.

 

“AMACIMIZ, SPORU YAŞAM BİÇİMİ HALİNE GETİRMEK”

Aydın Merkez Spor Kulübü Başkanı Mahmut Yörük, “Her yaşta bireyin sporu yaşam biçimi haline getirmelerini sağlamak, aynı zamanda spor yapmayı çağdaş yaşamın bir gereği olarak algılayan mutlu, kendine güvenen çocuklar ve gençler yetiştirme hedefine ulaşmak üzere, alanında uzmanlaşmış eğitmenlerin denetiminde, zihinsel ve bedensel olarak sağlıklı, disiplinli, mücadele gücü yüksek, bütünsel bir süreç yoluyla kentimizi ülke çapında ve uluslar arası platformlarda yüksek performans elde etmek için temsil edecek bu toprağın çocuklarından amatör ve profesyonel sporcular yetiştirmektir” diye konuştu.

“VİZYONUMUZ DÜNYA MARKASI OLMAK”

Kulübün vizyonu hakkında bilgiler veren ve hedeflerinin önce ülke sonra da dünya sporunda marka olmak olduğunu belirten Başkan Yörük; “Vizyonumuz; verilen hizmet alanlarında; kanaklarını verimli ve etkin kullanarak, toplumun yaşam kalitesini ve memnuniyetini arttırıp spor hizmetleri noktasında öncü olmaktır. Kulübümüzde yer alan herkes için yaşam mükemmelliği elde etmelerini sağlamak, onlara ilham vermek, sporu sağlık için yaşam standardı olarak benimsemek; din, dil, ırk, cinsiyet ve milliyet farkı gözetmeden bu toprağın çocuklarına spor yaptırmak, sportmen bireyler olmalarına katkı koymak ve içlerinden seçilmiş doğal yetenekli olanlarına ileri spor eğitimi vererek onları üst düzey kalite ve kapasitede gerçek profesyonel sporcular yetiştirmek başta Türk sporunda daha sonra dünya sporunda marka olmak hedefimizdir” ifadelerini kullandı. (RAMAZAN AYDEMİR)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
21 / 13 Parçalı bulutlu
Yarın: 18/12 Sağanak yağışlı