• 15 Aralık 2017, Cuma 17:11

Dönmez'e üçüncü operasyon

Köprülüspor Antrenörü Bülent Dönmez üçüncü kez bel fıtığı ameliyatı olurken, operasyon sonrası beline ise platin takıldı.

Köprülüspor Antrenörü Bülent Dönmez üçüncü kez bel fıtığı ameliyatı olurken, operasyon sonrası beline ise platin takıldı.

 

Aydın’ın Efeler İlçesi’nde amatör spora hizmet eden köklü kulüplerden Köprülüspor’da 5 yıldır görev yapan Antrenör Bülent Dönmez üçüncü kez ameliyat masasına yatırıldı. Dönmez, Aydın Devlet Hastanesi’nde Mayıs ve Ağustos aylarında bel fıstığı ameliyatı olmuştu. Dönmez, iki ay fizik tedavi görmesine rağmen belindeki ağrılar nüksedince tekrar ameliyat olmaya karar verdi. Beyin Cerrahı Dr. Ali Rıza Tosun tarafından 13 Aralık Çarşamba günü ameliyata alınan Dönmez başarılı bir operasyon geçirirken, beline platin koyuldu. Durumunun iyi olduğu bildirilen Dönmez’in ameliyat olduğunu duyan kulüp yöneticilerinden, futbolcusuna kadar herkes hastaneye giderek Dönmez’e ‘Geçmiş olsun’ dileklerini iletti.

DÖNMEZ, TEŞEKKÜR ETTİ

Durumunun iyi olduğunu belirten Antrenör Dönmez, “Beni bu zor günlerimde yalnız bırakmayan, ziyaret eden, arayan, soran ve çiçek gönderenlere çok teşekkür ediyorum. Benimle yakından ilgilenen Doktorum Ali Rıza Tosun, Fizik Rehabilitasyon Uzmanı Işıl Karataş ve kalp damar hemşirelere şükranlarımı sunuyorum. En kısa zamanda sahalara geri döneceğim ve görevimin başında olacağım” dedi. (RAMAZAN AYDEMİR)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.