• 16 Eylül 2017, Cumartesi 10:13

Kaptandan meyve dopingi

Köprülüspor Genel Kaptanı Ali İhsan Acun, yeni sezon öncesi alt yapı futbolcularına antrenmanında ziyaret ederek meyve dopingi ile moral verdi.

Köprülüspor Genel Kaptanı Ali İhsan Acun, yeni sezon öncesi alt yapı futbolcularına antrenmanında ziyaret ederek meyve dopingi ile moral verdi.

 

Aydın’ın Efeler İlçesi’nde köklü spor kulüplerinden Köprülüspor’un alt yapıda yeni sezon hazırlıkları tam gaz devam ediyor. Adnan Menderes Stadı 1 Nolu Yan Saha’da Antrenör Evren Şahin yönetimde antrenmanlara devam eden Köprülüspor alt yapısına Kulübün Genel Kaptanı ve Tadım Manav işletmecisi Ali İhsan Acun, sürpriz ziyaret gerçekleştirdi. Köprülüspor Yönetici Mustafa Bayraktar A Takım Antrenörü Bülent Dönmez ve Alt Yapı Antrenörü Uğur Kurt da ziyarete katıldı. Ziyarette alt yapı futbolcularına elma ve armut ikram eden Genel Kaptan Acun, yeni sezon öncesi alt yapı takımlarına moral verdi.

Köprülüspor'un altyapı takımlarıyla başarılı bir kulüp olduğunun altını çizen Acun, "Alt yapıdaki oyuncularımızın daima yanındayım. Bu vesileyle antrenmanı ziyaret edip, gençlerimize meyve ikram ederek moral vermek istedim. Gençlerimize kazasız, sakatsız ve belasız başarılı bir sezon geçirmelerini temenni ediyorum” dedi. Acun'un meyve ikramının ardından, alt yapı futbolcuları, SHÇEK Spor ile antrenman maçı yaptı. (RAMAZAN AYDEMİR)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
37 / 18 Güneşli
Yarın: 40/18 Güneşli