• 19 Ekim 2018, Cuma 15:03

RunAydın heyecanı yaşanacak

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen RunAydın organizasyonunda hafta sonu katılımcılar Kuşadası’nda ter dökecek.

 

Aydın Büyükşehir Belediyesi, hafta sonu önemli bir organizasyon düzenlemeye hazırlanıyor. Bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan RunAydın’da iki gün boyunca çeşitli etkinliklerle vatandaşlar bir araya gelecek. Etkinlik kapsamında Cumartesi günü 12:00'den itibaren yarışma için kayıtlar yapılıp kit dağıtımı yapılacak. Ayrıca aynı gün çeşitli etkinlikler gerçekleştirilecek. Koşuların gerekleştirileceği Pazar günü ise 08:30’dan itibaren kit dağıtımı devam edecek. Aynı gün saat 10:00’da 10 kilometrelik yarışın, 10:15’te ise 5 kilometre yarışın startı, Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu tarafından verilecek.

 

ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENECEK

Organizasyon sonunda 14:00’te İsmail Cem Barış ve Dostluk Parkı'nda ödül töreni gerçekleştirilecek. Zorlu etapları tamamlayan sporculardan 10 kilometre yarışı 1’incisine 5 bin, 2’inciye 4 bin ve 3’üncüye ise 3 bin TL ödül verilecek. 1’incinin 4 bin TL, 2’incinin ise 3 bin TL ödül almaya hak kazanacağı 5 kilometre yarışında ise 3’üncüye 2 bin TL para ödülü verilecek. Yarışmalara katılacak sporculara başarılar dileyen Başkan Çerçioğlu, sağlıklı bir hayat sürmek için herkesi koşmaya davet etti. (TÜRKER KOCAKAHYA)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.