• 25 Eylül 2018, Salı 13:51

Kupayı Kale’ye takdim ettiler

2. Aydın Kurtuluş Kupası Trap Müsabakalarında ikinci olan İncirliova Belediyespor Atıcılık Takımı’nın koordinatörü Kemal Menderes ve Sporcu Salih Kurt Belediye Başkanı Gürşat Kale’ye kupalarını takdim etti.

 

İncirliova Belediyespor Atıcılık Takımı, Koçarlı Yeniköy Fettah Günay Atış Poligonunda düzenlenen 2. Aydın Kurtuluş Kupası Trap Müsabakalarında takım halinde ikinci oldu. Yakaladığı başarıyla İncirliova’nın gururu olan takımın Koordinatörü Kemal Menderes ve Sporcusu Salih Kurt, İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale’yi makamında ziyaret ederek 2’ncilik kupasını takdim etti. İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale’nin kendilerine gösterdiği ilgi ve destekten dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade eden İncirliova Belediyespor Atıcılık Takımı Koordinatörü Kemal Menderes önümüzdeki süreçte daha büyük başarıların altına imza atacaklarını söyledi.

 

“AMACIMIZ EV SAHİBİ OLMAK”

Takımın 2015 yılında kurulmasına rağmen kısa sürede önemli başarılara imza attığını kaydeden Başkan Kale ise “Atıcılık Takımımızın elde ettiği bu başarıdan dolayı kendilerini kutluyorum. İncirliova Belediyesi olarak temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sportif faaliyetlere de büyük önem vermekteyiz. Bu kapsamda atıcılık merakı olan sporcu ve takımlara imkanlarımız dahilinde maddi ve manevi desteklerimizi vermekteyiz. İncirliova Belediyesi olarak temel hedefimiz trap müsabakalarına eskiden olduğu gibi yine ev sahipliği yapabilmektir. Bunun için çalışmalarımızı yürütüyoruz. İnşallah önümüzdeki aylarda ilçemize kazandıracağımız İncirliova Belediyesi Atış Poligonu ile resmi ve özel müsabakalara ev sahipliği yapacağız. İncirliova Trapta söz sahibi olacaktır” ifadelerini kullandı. (TÜRKER KOCAKAHYA)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
16 / 11 Bulutlu
Yarın: 16/9 Parçalı bulutlu