• 6 Ekim 2015, Salı 12:33

Turkcell Aydın'da çiftçi ile bulaşacak

Tarımsal üretimi teknoloji ile buluşturan Turkcell Aydın’da çiftçilerle buluşacak.

Turkcell, tarımsal üretimi teknoloji ile buluşturduğu “Turkcell Çiftçi Birliği”yle çiftçinin hayatına ve işine değer katmak için şehir şehir dolaşıp yüzlerce çiftçiyle bir araya gelecek. Birçok üreticinin yer aldığı semt pazarlarında gerçekleştirilecek bu buluşmaların üçüncü durağı da Aydın olarak belirlendi.

06 Ekim’de Bozdoğan, 07 Ekim’de Yenipazar, 08 Ekim’de Germencik ve 09 Ekim’de İncirliova semt pazarlarına gelecek çiftçilere “Tarım Doktoru”, “Çiftlik Doktoru”, “Ürün ve Köy Hava Servisi” ve “Tarımsal Destek Hattı” hakkında bilgi verecek olan turkcell, ayrıca “Çiftçi Bereket Paketi”yle akıllı telefon almanın avantajlarını da aktaracak.

Turkcell’e göre “Turkcell Tarım Doktoru” servisi sayesinde turkcell’li çiftçiler ürünlerini kayıt ettirip tarlalarının verimini artırıcı öneriler alıyor. Tarlalarının toprak analizini yaptırıyor ve sadece ziraat mühendislerinin çalıştığı özel çağrı merkezi hizmetinden faydalanırken, kişiye özel veterinerlik hizmeti sunan Turkcell “Çiftlik Doktoru” servisiyle de çiftçiler et ve süt verimlerinde artış yakalamakta, yem maliyetlerinde de tasarruf elde edebilmekteler. (Ceylan ASAN)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.

Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
37 / 18 Güneşli
Yarın: 40/18 Güneşli