• 3 Mayıs 2013, Cuma

Aydın’a Yakışan Seçim Olsun!


Duyduk Duymadık demeyin!

Aydın Ticaret Odası’nın Meslek Komitesi ve Meclis Üyesi Seçimleri bu Pazar Saat 09.00 ile 17.00 arasında Aydın Anadolu Ve Osmangazi Ticaret Meslek Lisesi'nde yapılacak.

Aydın Ticaret Odası’nda(AYTO), 25Ocak2009 Pazar günü Meslek Komitesi ve Meclis Üyeleri seçimleriyle başlayıp, 30Ocak2009 Cuma günü Meclis Başkanlık Divanı, Hesap Komisyonu, Yönetim Kurulu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Delegeleri ve Disiplin Kurulu Üyeleri seçimleri sonucunda iş başına gelen Meclis Üyeleri Pazar günü yapılacak seçimler sonucunda görevlerini yeni seçilenlere devredecek.

Aydın’da TOBB bünyesindeki odalar arasında en çok üyeye sahipAYTO’da bu Pazar yönetimin seçileceği Meclis üyeleri belirlenecek. Meslek Komitelerinde seçimleri kazanan adaylar otomatikman Meclis üyesi olacak.

Seçimlerde Mavi ve Sarı listeler yarışacak.

2009 yılından beri AYTO’daki çalışmaları yakından takip eden bir haberci olarak seçimlerde kullanılacak bir oyum olsaydın buradan kime vereceğimi açık seçik ilan ederdim!

Maalesef öyle bir hakkım olmadığı için haksızlık yapmak istemiyorum!

AYTO üyelerinin kendilerine kimlerin daha iyi hizmet edebileceğine inandığı isimlere oy vereceğine inanıyorum.

Her gurup içinde istenilmeyen isimler mutlaka bulunacaktır, önemli olan istemediklerimize değil de, istediklerinizi iş başına getirmektir.

Açık seçik çalışıp biz buyuz diyenlere sözüm yok. Ama egolarının arkasına saklanarak çalışanlara seçimlerden sonra söylenecek çok şeyler olmalı.

En önemlisi Pazar günü Aydın’a yakışan bir seçim olsun!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
35 / 21 Güneşli
Yarın: 36/19 Güneşli