• 7 Ocak 2017, Cumartesi

TEK YUMRUK

Birden çok terör unsurlarıyla mücadele etmek zorunda kaldığımızı fark etmeyen kalmamıştır diye düşünüyorum. Bunun içinde ülke insanları olarak hepimizin daha uyanık olması gerekiyor.

Sistemli bir şekilde kaybettirilen birbirimize olan güven duygumuzu hızla tekrar kazanmak zorundayız!

Birbirimizi sevmek, daha çok sevmek, bir birlerimizin hakları konusunda çok daha fazla duyarlı olup saygılı olmalıyız!

Perşembe akşam saatlerinde İzmir Adliyesi'nde meydana gelen bombalı saldırıda polisimizin dikkati sayesinde büyük bir facianın eşiğinden dönüldü.

Bu kez İzmir’de hain bir saldırı ile Türkiye tekrar ayağa kalktı.

Bu saatten sonra herkesin kullandığı sözcüklere çok daha fazla dikkat etmesi gerekiyor. Ayrıştırıcı, tahrik edici ve bölücü ifadeler karşısında tek yumruk olmamız, tepkimizi göstermemiz gerekiyor.

Dün İzmir Adliyesinden şehitlerimizin naaşlarının alkışlarla uğurlanması teröre, güzel ülkemin insanlarını ayrıştırıp bölmek isteyenlere verilen en güzel cevaptı.

Kurtuluş savaşında düşmanın denize döküldüğü İzmir’e de bu yakışırdı. İzmir, teröre karşı tek yumruk olduğumuzu bir kez daha hatırlattı ve gösterdi.

İnşallah bu terör olayları bir an önce biter. Siyasi partilerin artık tek yumruk olması lazım. Bizlerin tek yumruk olması lazım. Birlik ve beraberlik içerisinde olduktan sonra bu terör olaylarının biteceğine inanıyorum. Şehit polis, asker ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, gazilerimize şifa ve şehit yakınlarına baş sağlığı diliyorum.

Kahraman Polisimiz Fethi Sekin ve adliye personelimiz Musa Can’a Allahtan rahmet, ailesine, yakınlarına ve ülkeme başsağlığı diliyorum.

Tek yumruk olma zamanı! 

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
32 / 16 Parçalı bulutlu
Yarın: 32/16 Sağanak yağışlı