• 12 Aralık 2013, Perşembe

Daha güzel haberler

Tribünlerdeki taraftar futbolcularını yüreklendirmek için, “Vur kır parçala bu maçı kazan” sözlerini siyasete uyarlamak mı gerekiyor?

Havalar soğudukça seçim çalışmalarının tansiyonu artmaya başladı.
Bugünlerde CHP’li Aydın Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Özlem Çerçioğlu ile Adalet ve Kalkınma Partisi Aydın Milletvekili Mehmet Erdem arasında karşılıklı çok ciddi iddialar var.
Bakalım bu iddiaların sonu nerelere kadar gidecek. Çerçioplu, Erdem hakkında ikinci davasını da açmış. Erdem ise şimdilik sosyal medyayı kullanıyor. Yani Erdem hiç konuşmadan söyleyeceklerini kamuoyuyla paylaşıyor.
Cuma günü Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı kim açıklanır bilinmez. Ama Aday Mehmet Erdem olursa iddia savaşları dozajı ne olur hep beraber göreceğiz.
MHP’nin Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak ise ısınma turlarında. Sayın Uzunırmak daha çok her görüşten insanı partisine kazandırmak için enerji harcıyor.
Adayların kesinleşmesiyle  “Vur kır parçala bu maçı kazan” denilecekse Aydın’ın kaybedeceğini hatırlatmaya gerek var mı?
Adayların projeleriyle yarışması Aydın'a yakışan bir tablo olacaktır. Aydın, gündeme daha güzel konularla gelebilmeyi başarmalı. 

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
37 / 18 Güneşli
Yarın: 40/18 Güneşli