• 14 Mayıs 2013, Salı

Teşekkürler Ankara

Ankara Aydınlılar Derneği'nin her yıl düzenlediği ‘Geleneksel Aydınlılar Gecesi’ bu yıl da Gazi Üniversitesi Rektörlük Kampüsü Kültür Merkezi'nde yapıldı.
Ankara’da yaşayan Aydınlıların kendilerini yalnız hissetmemesini sağladığı gibi Ankara ile Aydın arasında köprü olma görevini başarıyla sağlayan dernek başkanı Ender Vardar Başkanlığındaki Ankara Aydınlılar Derneği Yöneticilerine teşekkür ediyorum.
Derneğin Ankara’da yaşayan hemşehrilerimiz arasında birlik ve beraberliği artırmak amacıyla yaptığı yoğun çalışmalardan Dernek Genel Sekreteri Halil Apaydın sayesinde haberdar olup, sizlere aktarmaya çalışıyoruz.
Öncelikle Ankara’da daha güçlü, Aydın’dan çok daha fazla desteklenen Aydınlılar Derneğine ihtiyacımız olduğunu inanıyorum.
Çünkü, Aydın için bürokrasinin vazgeçilmez adresi Ankara olduğuna göre, lobisi Ankara’da güçlü olan her ilin çok daha başarılı hizmetlere imza atacağına inanıyorum. Bunun için Aydın ile Başkent arasında köprü olan derneğin daha güçlü olması gerekiyor ki, Aydınlı Bürokrat sayısı artabilsin.
Türkiye’nin de ilimiz insanına ihtiyacı olduğunu düşünürsek Aydın Şehrinin gücünün arttırılması şart.
Ankara’da yaşayan hemşehrilerimiz arasında dayanışma ve yardımlaşmayı amaç edinerek 1992 yılında kurulan ve o günden beri Aydın ile Ankara arasında köprü olan Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Aydın için büyük avantaj olduğunu unutmayalım. 

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
40 / 21 Çok bulutlu
Yarın: 38/21 Az bulutlu