• 17 Aralık 2013, Salı

Efeler’de ne olacak?

Aydın Siyasetinde gerek yerel, gerekse genel seçimlerde birbirleriyle atbaşı yarış içinde bulunan Adalet ve Kalkınma Partisinde, CHP ve MHP’de Aydın Büyükşehir adaylarının belirlenmesinin ardından şimdi tüm gözler Efeler ilçesine çevrildi.

Aydın’ın en yeni ilçesi olmasına rağmen en fazla nüfus ve seçmene sahip Efeler’de belediye başkan adaylar kimler olacak?
RECEP TANER ÖNDE
Geçen hafta  MHP Genel Başkanı  Devlet Bahçeli, “Aydın Efeler Belediye Başkan adayımız Recep Taner” diyerek adayını ve dolayısıyla partisini şimdilik öne geçirdi. 
Adayını belirlemeyen diğer partilerin Recep Taner’e karşı adayları kimler olacak!
CHP’DE ÜÇ ADAY ADAYI
CHP’de ise İl Başkanı Barkan Kalınomuz Efeler Belediye Başkan Adayının bu hafta belli olacağını açıklandı.
CHP’de Efeler için Mesut Özakçan, Saadet Kavasgil ve Ahmet Gümüş aday adayı. Gizli aday adayı yoksa bu üç simden hangisi CHP’nin adayı olacak, hep beraber izleyeceğiz.

AKP’DE 6 ADAY ADAYI VAR
Adalet ve Kalkınma Partisi si ise Büyükşehir’de olduğu gibi  Efeler’de de en son adayını çıkartacak parti gibi duruyor. Ak Parti’de beklenti yeni yılın ilk haftası.
Burada ise İlçe Başkanı Gökhan Ökten, Eski Aydın Belediye Başkanı  Hüseyin Aksu, Ak Parti’de Umurlu Belediye Başkanı Rıza Posacı, Nail Kaplı,  Hüseyin Turgut ve  Mustafa Sabuncu.  Bilinmeyen aday adayı yoksa ilk üç isimden biri aday olacak gibi görünüyor. 

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
40 / 21 Çok bulutlu
Yarın: 38/21 Az bulutlu