• 22 Ekim 2013, Salı

İkinci Ağabey!

Aydın Siyasetinin ikinci Ağabeyi!.

Aydın’ın İsmet Ağabey’inden(Sayın Başkan İsmet Sezgin’den) “Ağabey” müsaadesi alınmış mıdır bilemiyorum ama her zamanki gibi yine iddialı Ali Ağabey(MHP Aydın Milletvekili Sayın Ali Uzunırmak).
Ankara’da Aydın Milletvekili, TBMM İdare Amiri iken MHP’nin Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Ali Ağabey, Baba Ocağında kesilen Kurban kanını alnına sürüp dualarla yola çıktı.
Anketlere inanmadığını söyleyen “Bütün Büyükşehir Belediye Başkan” adaylığı için anket yaptırmış mıdır bilinmez ama bundan sonra anket yaptırmayacak gibi, konuşuyor.
“Anketlere değil milletimin hissiyatına ve taleplerine bakarak yola çıktım. ‘Yaparsa Ali Ağabey yapar’ diyen hemşerilerimin desteğiyle seçimi alacağım” diyor.
Bu arada Ali Ağabey’in özellikle Efeler, Kuşadası, Söke, Didim, Çine, İncirliova gibi ilçelerde partisinin seçim kazanabilmesi için çok değişik isimlerle Belediye Başkan ve Meclis Üyelikleri adaylıkları görüşmeleri yaptığının altınız çizelim. 
Hatta, Kuşadası’nın sürpriz adayı tamam gibi. 
İKİ ADAY TAMAM
CHP’nin “Aydın’ın Özlem’i”, MHP’nin “Aydın’ın Ali Ağabey’i”nden sonra AKP’den de “Aydın’ın Erdem’i” de çıkar mı bilinmez ama Adalet ve Kalkınma Partisi’nin temayül yoklamasından çıkacak isimler arasında “Aydın’ın Veysel’i, Savaş’ı, Altınkaya’sının isimleri parti siyasi kulislerinde konuşulmaya başlandı bile. 
İkna edilebilirse Efeler Belediye Başkan Adaylığı için bir bayan ismi de konuşuluyor.
Bakarsınız gazeteci bir başkan adayımız olur.
Bu günden altını kalınca çiziyorum, 30 Mart 2014 akşamı sandıklardan kim çıkarca çıksın Belediye Başkanlarımız olacak. Onun için adayları şimdiden çok iyi takibe alın ki en iyi hizmeti kim verecekse onu seçebilelim!

NOT:   Dün baba olmak çok kolaydı. Bugün ise baba olmanın ne kadar zor olduğunu çok daha iyi anlıyorum.
Baba olarak en zor günüm, 21 Ekim 2005'te O nu kaybettiğim gündü. Allah rahmet eylesin, Allah günahlarını affetsin. Ona layık evlatlar olmaya çalışıyoruz. Ruhuna Fatiha! Işıklar içinde yatsın.
Rahmet dileyen tüm dostlara teşekkür.

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
35 / 21 Güneşli
Yarın: 36/19 Güneşli