• 23 Ekim 2013, Çarşamba

MHP’ye sandık, Belediye'ye yeni müdür

Milliyetçi Hareket Partisi İncirliova, Söke ve Sultanhisar’da Belediye Başkan adaylarını belirlemek için önce sandık kuracak. Bu üç ilçedeki partililer aday adayları arasından kimi Belediye Başkan Adayı görmek istiyorsa ona oyunu kullanacak.

Bununla yetinmeyip Halk Oylamasına da gidilecek. Yani sizin anlayacağınız anket çalışması yapılacak. Sandıktan ve anketten alınan oylar toplandığında kim daha çok oy alırsa o isim MHP’nin Adayı olacak. Yani Genel Merkez veya başka bir güç sonucu değiştiremeyecek. 
Bu uygulama sanki Adalet ve Kalkınma Partisi tarafından en son genel seçimlerde uygulandı. Fakat çıkan sonuçlara göre Milletvekili sıralaması yapılmadı diye hatırlıyorum. 
Sonuçlara sadık kalınacaksa hem partiliye, hem de o ilçede yaşayanlara sorularak aday çıkartmak dilerim herkese güzel bir örnek olur.

HAKAN ALBAY
Aydın Lisesinden 1981 yılında mezun olan ve iki yıl öncede Aydın’a tayini çıkan Hakan Genç Albay’ın yeni görevi bazılarını şaşırttı gibi.
Hakan Genç, Albay Van’a tayini çıkınca emekliliğini isteyip Aydın’a yerleşmeye karar vermişti.  
Emekli Albay Pazartesi günü Aydın Belediyesi’nde Zabıta Müdür’ü olarak göreve başladı. 
Bu arada Zabıta Müdürü Görevinden ayrılan İbrahim Gürdal’a, halk ekmek, teleferik ve belediyenin işlettiği kafeteryalarının da bulunduğu Destek Hizmetleri Müdür Vekilliği görevi ve Basın ve Halkla İlişkiler Görevlendirmesi yapıldı. Gürdal Müdüre de yeni görevinde başarılar.
Hakan Genç’in görevlendirmesini öğrenenler ise kendisini hem tebrik ediyor hem de, “Keşke daha önceden haberimiz olsaydı” diyormuş. 
Hakan Genç Müdüre yeni görevinde başarılar dilerken, bu atamanın büyükşehir için CHP’nin Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun yeni bir kadrosal yapılanma içine girdiğinin de ilk işareti mi oldu dersiniz?

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.