• 2 Ocak 2017, Pazartesi

HAYALLER GERÇEK OLSUN

Bir yılı daha geride bıraktık. Bir zamanlar gelmeyecekmiş gibi görünen iki binli yılların ilk on altı yılını geride bıraktık. Dünden bu yana yeni bir yılın ve yeni umutların peşinde koşmaya başladık. Ne yazık ki, bir önceki yılın acı kalıntıları hala etkisini göstermeye devam ediyor. Yine terör saldırısı, yine yitip giden canlar, yine travma.

Kimlerin bu yıldan beklentisi yok ki? Kime sorsanız bu yılın kendileri için ne anlama geldiğini uzun uzun anlatacaktır. Hiçbir beklentisi olmadığını söyleyenin bile bu yıldan bir beklentisi vardır. En azından sağlıklı bir yıl beklentisi vardır. Terör olaylarının bittiği, canların yitirilmediği, barışın tesis edildiği bir yıl olması dileğinde kim bulunmaz ki?

Yeni yılda yeni umutlarla başladığımız bu ilk günler dilerim herkesin umutlarının, hayallerinin gerçekleştiği bir yılın başlangıcı olur. Dilerim bu yılın sonuna geldiğimizde daha güzel bir kent, daha gelişmiş, daha çağdaş bir kente ulaşmanın mutluluğunu yaşayalım.

Yarın bugünden daha güzel bir gün, bu yıl geçen yıldan daha güzel bir yıl olması dileği ile. Hepinizin umutlarının gerçekleştiği, hayallerin gerçek olduğu bir yıl olmasını umuyorum. Barışın tesis edildiği, kadın cinayetlerinin işlenmediği, çocuk tacizlerinin yaşanmadığı, terörün yok edildiği, insanların ölmediği bir yıl olması dileğiyle…

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
16 / 8 Sağanak yağışlı
Yarın: 16/12 Sağanak yağışlı