• 4 Mart 2016, Cuma

Teşekkürler

Bundan 13 yıl önce ‘Aydın’ın Hedefi Var’ sloganı ile yola çıktık. Önceki gün itibarı ile on iki yılı geride bırakıp on üçüncü yıla girerken de aynı slogan ile yolumuza devam etmenin onurunu ve gururunu yaşadık.

Evet bir hedefimiz vardı. Hedefimiz Aydın’da gazeteciliği bir adım daha ileriye taşımak, gazeteciliği meslek etiği çerçevesinde yapılabileceğini göstermek ve bu yolda Aydın’ın ve Aydınlının sesi, gözü, kulağı olmaktı.

Bu hedefte on iki yılı geride bıraktık. Bu süreç içerisinde bize her zaman destek olan siz değerli okurlarımıza öncelikle teşekkürü bir borç biliyoruz. Eğer sizlerin desteği, sizlerin olumlu eleştirileri olmasaydı bugünlere ulaşmak pek de kolay olmazdı.

Tabi bu süreç içerisinde başta yol arkadaşım, gazetenin yazı işleri Müdürü Atila Karpınar olmak üzere, sayfa sekreterimiz Bengü Şen, Aydın siyasetinin nabzını tutan Emrah Dinçer, sporun yorulmaz emekçileri Türker Kocakahya ve Razaman Aydemir’i de sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Eğer onların özverili çalışmaları olmasa, zor günlerde gazeteyi bir işyeri değil kendi gazeteleri gibi görüp o duygular içerisinde çalışmaları da Hedef’in 12 yılı geride bırakırken en büyük güç kaynakları oldu. Hepsine ayrı ayrı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu arada bu uzun soluklu yolda bizimle birlikte olup, şu anda aramızda olmayan Umut Dabbağ, Nazan Cura’ya da ayrıca teşekkür etmek isterim. Aramızdan ayrılanlar olduğu gibi yeni katılanlarda oluyor elbet. Bir süredir bizimle birlikte olan ve haftalık röportajları ile Hedef’e renk katan Duygu Sevimli ile Emran Ballı’ya da teşekkür ediyor ve uzun yıllar birlikte olmayı diliyorum.

Teşekkürler Aydın…

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
16 / 8 Sağanak yağışlı
Yarın: 16/12 Sağanak yağışlı