• 4 Temmuz 2013, Perşembe

Değişen teknolojiye uyum sağlıyoruz


Değişen ve gelişen teknoloji karşısında kendinizi yenilemek zorunda olduğunuz bir dünyada yaşıyoruz. Bundan dokuz yıl önce ilk yayına başladığımız gün kendi koyduğumuz ilkelerden ödün vermeksizin yayın hayatını sürdüren Hedef Gazetesi yine sekiz yıldan bu yana gazetenin yanı sıra internet ortamında da yayın hayatını sürdürmekte.

Bu süreçte birçok konuda kendimizi geliştirmeye çalıştık. Teknoloji karşısında inatla durmak yerine teknolojiye ayak uydurma yolunda adımlar attık. Olanaksızlıklar ve yetişmiş eleman sıkıntısını kendimizi geliştirerek aşmaya çalıştık.

Bu yolda beklenmedik aksaklıklarla karşılaştık. Kötü niyetlilerin saldırılarına uğradık. Ama her seferinde daha bir güçlenerek çıkmayı başardık. Bir süreden beridir de yenilenmiş yüzü ile internet ortamında yayınlarını devam ettiren www.aydinhedef.com.tr bir yeniliğe daha imza atmak üzere.

Çok yakında gazeteniz Hedef’in günlük sayfalarını App Store üzerinden IPhone ve Ipad kullanıcıları rahat bir biçimde ulaşabilecekler.

Bu çalışmada emeği geçen teknik arkadaşımız Lütfi’ye teşekkür etmeden geçmek istemiyorum. Onun yazılım üzerindeki bilgileri ile bugün App uygulamalarını sizlerle buluşturabiliyoruz. Eline, emeğine sağlık Lütfi kardeşim.

Ağır ama emin adımlarla ilerlemeye çalıştığımız internet ortamında her zaman Aydın ve yöresinin haberlerine sansasyondan uzak bir biçimde verdik vermeye de devam ediyoruz. Siz okurlarımızın bize verdiği destek ile doğru, tarafsız ve ilkeli habercilik ve yayıncılık anlayışımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Evet başta da söylediğimiz gibi sürekli yenilenmeye ve değişime ayak uydurmaya çalışıyoruz. Değişen teknolojiye ayak uydurmaya çalışıyoruz. İstiyoruz ki, Aydın’ın dışında, Dünya’nın her neresinde bir Aydınlı varsa, en doğru habere en doğru kanaldan ulaşabilsin.

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
9 / 0 Sağanak yağışlı
Yarın: 13/7 Sağanak yağışlı