• 9 Mart 2015, Pazartesi

Şampiyonluk mu?

Lige kötü bir başlangıç yaptıktan sonra toparlanma sürecine giren ve üst üste aldığı galibiyetler ile üst sırala hızlı bir tırmanışa geçen Aydınspor 1923 ligin ilk yarısında gösterdiği bu performansı devre arası takviyelerine karşın gösteremiyor.

İkinci yarı başladığından beri istikrarsız bir oyun ortaya koyan siyah-beyazlılar geçen hafta deplasmandan getirdiği üç puan ile zirve için iddialı bir konuma gelmişken, kendi evinde Karadeniz ekibi karşısında aldığı yenilgi ile adeta altın tepside bulduğu lideri yakalama şansını kendi eliyle tepti.

1461 Trabzonspor maçına çok kötü başlayan siyah-beyazlılar, bir türlü oyunda üstünlüğü kuramadıkları gibi, rakibinin oyununu kabullenmek zorunda kaldı. Bir de savunmanın uyumsuzluğu ve rakibin uzun toplarında çabuk adamlarının savunma arkasına iyi sarkabilmeleri yenilgiyi getiren faktörlerden sayılabilir.

İki santraforundan yoksun olmak ile bir takımın bu kadar kimyasının bozulduğunu görmek beni üstü. Hele tribünleri dolduran yedi bine yakın taraftarın önünde 3-0 gibi net bir skorla yenilmeleri ise ayrı bir üzüntü kaynağı elbette. Ortaya konan futbolu da baktığımızda şampiyonluk söylemlerinin ne kadar gerçeği yansıttığı tartışılır oluyor. 

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.