• 11 Mart 2014, Salı

Teşekkürler Aydın

Daha dün gibi, tüm evrakları hazırlayıp, gerekli yasal başvuruları yapmak için kurumların kapısından içeri girişim. Yeni bir heyecan, yeni bir aşk ile işe başlayışımız.

Bundan on bir yıl önceydi. Siz Aydınlıların karşısına yeni bir vizyon, yeni bir soluk ile çıktığımızda sizler kadar biz de merak ediyorduk. Nasıl bir yaşam çizgimiz olacağına. Ne mutlu ki, on yılı geride bırakıp on birinci yıldan gün almaya başladık.

Aydın’da gazetecilik adına bildiğimiz tüm doğruları sergilemek ve olabildiğince yansız haber sunabilmek için yoğun bir çaba sarf etti. Bugün geldiğimiz noktada da ne kadar doğru bir yol izlediğimizi görebiliyor.

Siz değerli okurlarımızın, diğer bir söylem ile Aydınlıların destekleri ile bugünlere geldi. İlk günlerde altı sayfa olarak başladığımız gazetemiz bugün 12 sayfa ve Aydın’ın 13 ilçesinde bayilerde satılır konuma geldi. Yine sizlerin desteği, bizim çabalarımızla, çizgimizde sapmadan, gazetecilik anlayışımızdan asla ödün vermeden daha güzel günlere ilerleyeceğimizden kuşkumuz yok.

Şunu iyi biliyoruz ki, halkımız iyi ve doğru olanın her zaman yanında olmuştur ve olmaya da devam etmektedir. Bu bilinç ve ilkeli gazetecilik anlayışı ile daha nice on yıllar sizlerle birlikte olmak için çaba sarf etmeye devam edeceğiz. Sizler var oldukça, biz de burada var olacağız.

Bugüne kadar verdiğiniz destek için hepinize teşekkürler Aydın. 

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
12 / 5 Sağanak yağışlı
Yarın: 11/2 Az bulutlu