• 12 Nisan 2013, Cuma

Günlerden Aydınspor

Bugün gündemin o ağdalı sorunlarının dışında kalmak istiyorum. İstiyorum ki, ne kurumların tabelalarından kaldırılmaya çalışılan T.C. olsun gündemimizde, ne de falan siyasetçinin filan siyasetçi için söyledikleri. Bugün başlıkta da ifade ettiğim gibi günlerden Aydınspor olsun.

İstiyorum ki, bugünden başlayarak yarın da ve sonraki günlerde de Aydınlı biraz da Aydınspor için yaşasın. İstiyorum ki, ligin son haftalarında Aydın halkı arabasını atlayıp piknik alanlarına gitmek yerine çoluk çocuk Adnan Menderes Stadının tribünlerini doldursun, ailecek takımlarına destek olsunlar. Bu cumartesi gününü Aydınspor 1923’e ayırsınlar.

Hani sosyal medyada “günlerden Galatasaray” denildiği gibi bugün ve yarın da günlerden Aydınspor 1923 günü olsun.

Koca bir sezonun sonuna geliyoruz. Son dört haftalık bir bölüm kaldı. Bu son dört haftanın ilki yarın Adnan Menderes Stadı’nda oynanacak olan Batman Petrolspor maçı. Bu maçta çoluk çocuk, kadın erkek tüm Aydınlıların, Futbolu seven, futbola gönül veren tüm Futbolseverlerin Adnan Menderes Stadı’nda takımlarının zaferine ortak olsun, destekleri ile katkı sunsunlar.

Şampiyonluk yolunda hep beraber yürüyelim hiç değilse son dört haftada. Aydınspor 1923 sezon başından beri sürdürdüğü şampiyonluk yarışında artık son virajlara geldi. Taraftarının desteğine daha çok ihtiyaç duyuyor. Şimdi destek olmayacaksanız ne zaman olacak bu destek? Adnan Menderes Stadı’nın sekiz-on bin kişilik tribünleri bu maçta dolmayacaksa ne zaman dolacak?

Haydi Aydınspor 1923.

Haydi Aydınlı futbolseverler.

Bugün, yarın ve daha sonraki günler Aydınspor 1923 olsun.

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
12 / 5 Aralıklı gökgürültülü yağış
Yarın: 11/2 Az bulutlu