• 13 Mayıs 2014, Salı

Umutlar gelecek sezona ertelendi

Bir sezon sona erdi. Sezon başındaki hayaller bu sezon gerçek olmadı, umutlar gelecek sezona bırakıldı. Aydınspor 1923 bu sezonu bir bakıma ikinci ligde deneyim kazanma sezonu olarak geçirdi. Önümüzdeki yıl bu sezon kazanılan deneyimlerin de ışığında daha güzel bir sezon olacağı hepimizin umudu.

Gelelim İnegölspor maçına. Siyah-beyazlı takımın vuruşu ile maç başlamış olmasına karşın ilk tehlikeli atağı konuk ekip gerçekleştirdi. İlerleyen dakikalarda orta alan mücadelesi ile geçen bir maç izleyeceğimizi düşünürken, Sefa’nın ceza alanı dışından alıp rakip savunma oyuncularını teker teker saf dışı bıraktıktan sonra çektiği ser şut ağlarla buluşunca tribündeki seyirciler de, sahadaki futbolcular da rahatladı.

İkinci yarının başlaması ile birlikte kaptan Murat ile bir gol daha bulan Aydınspor 1923, sezonun son maçı olması ve herhangi bir iddiası bulunmayan maçı artık rölantide idare etmeye çalıştı. Bu dakikalarda konuk ekip üst üste ataklar geliştirse de sade bir duran toptan gol bulabildi.

Maçın son pozisyonu yine siyah-beyazlı ekipten geldi. Gürcan’ın kale sahasına ortasında kaleci Ali’nin boşa çıkması sonucu Aykut kafayı vurdu, top üst direkten döndü, herkes gol kaçtı derken yardımcı hakemin uyarısı ile maçın hakemi gol kararı verdi ve orta noktayı gösterdi.

Evet Pazar günü siyah-beyazlılar sezonun son maçını 3-1 gibi net bir skorla kazanarak taraftarlarına üç puanla veda ettiler. Artık tüm umutlar yeni sezon için. Ama önce hafta içi gerçekleşecek kongre var. Sonrası yeni hayaller ve yeni umutlar. 

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.