• 13 Haziran 2016, Pazartesi

Sen Aydın ile ilgili yorumda bulunma

Yapılanı, yapılmakta olanı beğenmemek sanırım bizim toplumun bir hastalığı olsa gerek. Ne yapılsa, kim ne yapmaya çalışsa hemen karşısında bir eleştirinler ordusu yer alıyor. Sanırsınız ki yaptığınız külliyen yanlış.

Gerçek o değil aslında. Kimsenin hiçbir şeyi beğenmediği falan yok. Aslında yapılanı ya da yapılmakta olana beğenmelerine karşın, salt karşı duruş olsun diye, ya da birilerine iyi görünelim diye karşı duruluyor. En kötüsü de gelecek kaygıları, kendi siyasi bekaları için bunu yapıyor olmaları var.

Düşünün bir, adamı Aydın’da kimse tanımaz, çıkmış gelmiş Aydın’da milletvekili aday adayı olmuş, ön seçime girmiş, hasbel kader listeye girerek milletvekili olmuş bir isim. Ön seçim sürecinde ve sonrasındaki süreçte yanından ayrılmadıkları ve onları siyasi güçlerinden yararlandığı kişilerin yaptıklarına sonradan eleştirecek ve karşı çıkacaksınız. Bu nasıl bir anlayış, bu nasıl bir duruştur?

Yanıt mı, böyle kişiler daha önce yanlarında oldukları kişiler için de aynısını yapmışlardır. Bunların tek amaçları vardır siyasi gelecek peşinde koşmak ve kendilerini gündeme taşıyabilmektir. Gündemde oldukları sürece gelecek hayallerini canlı tutabilmektir.

Kuşadası’nda batırılan uçak ile ilgili konuşan Tayfun Talipoğlu da böyle bir davranış içerisindedir. Uçak batığına laf söyleyip, kendisini gündeme taşımak, gelecekte yer alacağı siyasi partide yer edinebilmektir.

Sen bırak artık Aydın ile ilgili söylemlerde bulunmaya. Sen eğer hala gücün var ve yapabiliyorsan git kendini yollara vur. Git sen doğu ve güneydoğu köylerinde gez. Ama ne yaparsan yap Aydın ile ilgili yorumda bulunma, fikir beyan etme, mümkünse de bir daha Aydın’ın semtinden bile geçme. 

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.