• 18 Mart 2013, Pazartesi

Filmin sonu mutlu son


İyiden iyiye inanmaya başladım, artık bu filmin sonu mutlu son ile noktalanacak. Sevenler birbirlerine kavuşacaklar. O bildiğimiz Türk filmlerindeki son sahne yaşanmayacak. Sevenler mezarda değil, yaşamda kucaklaşacaklar.
Aydınspor 1923 bu sezonun sonunda şampiyonluk kürsüsüne oturarak yeniden eski günlerde olduğu gibi Spor Toto ikinci ligde olacak.
Kendi evinde bu sezon iki beraberlik dışında puan kaybına uğramayan siyah-beyazlılar ligin güçlü ekiplerinden Bursa Nilüferspor karşısında deplasmanda elde ettiği üç farklı galibiyet ile bu iş bu sezon mutlu son ile noktalanacak umutlarını daha bir pekiştirdi.
Aydın artık eski günlerine doğru adım adım ilerliyor. Şu anda tek eksik takımın ligde elde ettiği bu başarıya karşın kentten yeterince ilgiyi göremiyor olması. Taraftarlar hem tribünleri doldurmalı, hem de başlatacakları bir yardım kampanyası ile toplanacak paralarla kulübün içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıdan bir nebze olsun çıkmaya yardımcı olunacaktır.
Başta da söyledim. Bu yıl, bu sezon, bu filmin sonunda sevenler birbirine kavuşacak. Aydınspor 1923 ikinci lige yükselecek.
Aydın kentinde yaşayanların önce tribünleri doldurmaları gerekiyor. Bugünü kadar gösterdikleri ilgi azımsanmayacak bir ilgi. Tribünleri 5 ila 7 bin taraftar dolduruyor. Bugünden sonra tribünlerde iğne atsan yere düşmeyecek bir taraftar topluluğu takımın daha da güçlü bir biçimde rakiplerine baskı kurmasını sağlayacaktır.
Haydi Aydın. Aydınspor 1923 ve futbolcular üzerlerine düşeni yapıyorlar. Sıra sizde. Önce tribünleri dolduralım. Sonra da başlatılacak bir kampanya ile ekonomik destek sağlayalım.
Filmin sonu mutlu son. 

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.