• 18 Aralık 2017, Pazartesi

Değişim başlamış

Haftalardır kendi evinde kazanamayan Aydınspor 1923 nihayet dün üç gol ile 3 puanı kendi hanesine yazdırmayı başardı ve ligin alt sıralarından yukarılara doğru tırmanmaya başladı.

Bugüne dek kendi evinde yok gibi bir görünüm sergileyen siyah-beyazlılar bu sezon ilk defa sahanın hakimi, bir başka söylem ile oyunun hakimi gibi görüntü verdi. İki hafta önce gerçekleştirilen teknik direktör değişikliği takım üzerinde olumlu bir dokunuş olmuş gibi görünüyor.

Topla her buluşanın kendi becerilerini göstermeye çalışan oyuncular topluluğu görünümündeki Aydınspor 1923’te Teknik Direktör Akif Başaran’dan sonra takım olma yolunda önemli bir adım atmış ve yardımlaşmayı gerçekleştirmişler. Bu sezon belki de ilk defa iki üç pas yapan ve üçgenler kurarak rakibi oyundan düşürmeye ve oyun kurmaya çalışan bir takım görüntüsü verdiler.

İlk yarıda iki pozisyon vardı ki, hakem hocalarının anlattıklarına baktığınızda yüzde yüz penaltı denilen pozisyonlardandı, ancak maçın hakemi Yusuf Aydın oyunu devam ettirerek oyunun daha ilk yarıda kopmasının önüne geçti.

Altı puanlık bir maçtı ve Aydınspor 1923 iyi oynayarak, gelecek için umut veren bir oyun ortaya koyarak kazanmasını bildi ve ilk yarıyı galibiyet ile kapattı. Önümüzdeki süreçte yapılacak takviyeler ve Teknik Direktör Başaran’ın da dokunuşları ile Aydınspor 1923 ikinci yarıda ligin üst sıralarına tırmanacaktır. Değişim başlamış bir kere. Yeter ki devre arasında gereksiz işler olmasın…

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
9 / 0 Sağanak yağışlı
Yarın: 13/7 Sağanak yağışlı