• 20 Ekim 2014, Pazartesi

Gol sıkıntısı sürüyor

Yoğun bir haftayı Pazar günü oynadığı Turgutlu maçı ile geride bırakan siyah-beyazlılar puanlar topluyor olmasına karşın sezon başından bu yana süren ve giderek kronikleşmeye başlayan gol sorunu gelecek haftalar için sıkıntı yaratacak bir sorun.

Turgutluspor karşısında da ortaya koyduğu oyunun umut verici olmasına karşın, üçüncü bölgede son hareketler, pas tercihleri ve benzeri konularda isteneni ortaya koyamayan Aydınspor 1923 gol atmakta zorlanıyor.

Santrafor mevkiinde oynayan oyuncunun gol vuruşlarında etkisiz kalması, çok pozisyonda gol vuruşu bile yapmakta gecikmesi doğal olarak takımın gol atmasını güçleştiriyor. Rakip stoperlerin golcüyü kilitlediğini de düşünecek olursak, Kemal Akbaba o mevkide şimdiye dek istenileni verebilmiş değil.

Turgutlu maçında da orta alan çabuk geçildiği anlarda pozisyonlar bulundu ama gol atmakta başarılı olunamadı. Eğer maçın 73. Dakikasında konuk takımın savunmasının göbeğinde oynayan Selçuk topu elle müdahale etmese ve hakem de beyaz noktayı göstermeseydi kendi evinde kaybedilen bir iki puan daha kayıp hanesine yazılacaktı.

Sonuç olarak bakıldığında tek gol ve onun getirdiği üç puan var. Bu beraberlikler ve elde edilen galibiyet ile klasmanda üst sıralara tırmanılıyor görünse de gol sorununun çözüme kavuşturulamaması gelecek adına umut verici bir durum değil. 

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.