• 22 Mart 2013, Cuma

Meslek içi eğitim; AGC


Aydın’da bugüne kadar yapılmayan bugün ilk kez yapılacak. Aydın Gazeteciler Cemiyeti, belki de tarihinde ilk defa meslek içi eğitim semineri düzenliyor. Bugün başlayacak olan seminerde gazeteci arkadaşlarımızın mesleki bilgilerinin arttırılması konusunda mesleğin ustaları bilgiler sunacaklar.
Meslek örgütü dediğin böyle olmalı. Mesleğin sorunlarını dile getirebildiği gibi, meslek mensuplarının eğitimleri konusunda daha ileri gidebilmesi konusunda da çalışmalar yapabilmeli.
Geçen yıl Anemon Otelde gerçekleştirilen seminerin sonrasında bugün başlayacak bu seminer daha bir önemli. Zira Aydın Gazeteciler Cemiyeti kendi bünyesinde böyle bir semineri gerçekleştiriyor olmanın onurunu ve gururunu yaşıyor.
Bugün başlayacak olan seminerde muhabir arkadaşlarımızın, sayfa sekreteri arkadaşlarımızın mevcut bilgilerinin üzerine yeni bilgiler, yeni kazanımlar koyacaklarına inanıyorum. Bu seminerlerin artık rutin hale getirilmesini, yılda iki kez değilse bile yılda bir kez gerçekleştirilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Seminerin gerçekleştirilmesinde emeği geçen, başta Cemiyet Başkanı Suat Deniz olmak üzere herkese teşekkür ediyor; bu tür yararlı, meslek mensuplarının gelişimine yönelik çalışmalarının devamını diliyorum.
Teşekkürler arkadaşlar. 

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.