• 24 Mart 2014, Pazartesi

Tırmanış sürüyor

Aydınspor 1923 ligin alt sıralarından tırmanma mücadelesinden önemli bir üç puan daha aldı. Siyah-beyazlılar attıkları tek gol ve aldıkları üç puan ile ligin üst sıralarına doğru tırmanışa geçtiler. Klasmanda onuncu sıraya kadar çıktılar.

Evet bu üç puan biraz rahat nefes aldırdı. Klasmanda onuncu sıraya kadar çıkmış olmak elbette nefes alınabilecek bir yer olarak değerlendirilebilir. Ama gevşeme yok. İşi hep sıkı tutmak zorunda Efe. Zira ligin alt sıralarında mücadele veren rakipleri ile arasında sadece on puanlık bir fark var ki, bu da geride kalan yedi hafta için yeterli bir puan farkı değil.

Gelelim Tokatspor maçına. Umut’tan yoksun oynayan siyah-beyazlılar hücum gücünde bir hayli zorlandı, ancak galibiyeti, hatta farkı yakalayabilecek pozisyonları da buldu.

Transfer edildiği günden bu yana attığı goller ile taraftarını mutlu eden, takımına hayat veren kaptan Murat’ın bir kısmetsizliği vardı. Sanki okunmuş üflenmiş gibiydi. Girdiği öyle üç pazisyon var ki, Murat bu pozisyonları nasıl gole çeviremedi diye maçı seyretmeye gelen bin kadar taraftar.

Sonuç olarak Aydınspor 1923 savunmanın başarılı ismi Bayram’ın kafayla attığı tek gol ile üç puanı alarak önemli bir galibiyeti daha kendi hanesine yazdırmayı başardı. Bu arada taraftara da bir şey söylemek gerekirse eğer. Aydınspor 1923’ün sizlere iyi günde değil, böylesi zor günlerde gereksinimi var. 

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.