• 24 Nisan 2017, Pazartesi

Aydınspor 1923’ü futbolcular mı yönetiyor?

Bundan on beş gün önce sözde başarılı oldukları halde gazeteciler onlar için başarısız olduklarını öne süren haberler yaptıkları, ‘Aferin çocuklar’ gibi başlıklar attıkları için basına karşı eylem ortaya koyan futbolcular bugün ne yapacaklar?

Siz maçları ve puanları kaybederken bu gazeteciler, sizin antrenmanlarınızı ve maçlarınızı takip eden gazeteciler ne yazacaklardı? Çok iyisiniz çocuklar diyerek sırtınızı mı sıvazlayacaklardı. Göz göre göre küme düşme potasına sokulan tamını ve o takıma gönül veren binlerce Aydınlı ve Aydınspor 1923 taraftarının haklarına sahip çıkmayıp sizi pohpohlamaya devam mı edeceklerdi?

Gazeteciler her zaman işlerini yaparlar. Eğer siz iyi oynarsanız ve takımı başarılı kılarsanız sizlerin emeğinin hakkını kimseye yedirmezler. Ama siz kendi mesleğinize ihanet ederken susup oturamazlar. Siz Aydınspor 1923’e ve ona gönül veren taraftarlara ihanet ederken susup oturamazlar.

Bir maç kazanıp ondan sonra basının antrenman sahasına girmemesini istemek de ne demek? Hadi diyelim yaptınız ve haklısınız. Peki şimdi takım tamamen ateş çemberinin içine düştü ve önümüzdeki hafta sonu belki de ligden düşeceksiniz, şimdi ne diyeceksiniz basın mensuplarına? Yoksa takımı onlar mı küme düşürüyorlar? Niye şimdi konuşmuyorsunuz ‘Gazetecileri antrenman sahasında istemiyoruz’ diye. Yüzünüz var mı o antrenman sahasına almadığınız gazetecilerin yüzüne bakmaya.

Bir çift sözümüz de Aydınspor 1923’ün yönetimine olacak. Bu kulübü siz mi yönetiyorsunuz, yoksa futbolcular mı? Futbolcuların sözü ile antrenman sahasını kapatmak da ne demek oluyor? Kulübü futbolcular mı yönetiyor? Eğer futbolculara kulüpte gereğinden fazla değer verirseniz sonuç görüldüğü gibi olacaktır. Katım göz göre göre ligden düşüyor haberiniz olsun.

Hoş futbolcular ve sizler takım ligden düşerse eğer yine günah keçisi olarak basını gösterirsiniz.

Hadi şimdi konuşun ey başarıdan başarıya koşan(!) futbolcular, şimdi konuşun…

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.
33 / 17 Bulutlu
Yarın: 36/17 Parçalı bulutlu