• 24 Kasım 2014, Pazartesi

Yenilmezlik güzel ama

Aydınspor 1923 kendi evinde ağırladığı Fethiyespor karşısında üç puanın sahibi oldu ama sezon başından beri üzerinde durmaya çalıştığımız sıkıntılar yine devam etti.

Belli ki konuk ekip Adnan Menderes Stadı’nın yeşil zeminine çıkarken kafasında tek bir düşünce var o da bir puan alıp gideyim. Ortaya koyduğu oyun bunu gösteriyor. Buna karşılık ev sahibi Aydınspor 1923’te de farklı bir görüntü olduğunu söylemek de zor. Bunun en iyi göstergesi olarak da 30. Dakikaya dek bir tek pozisyonun olmaması. Bu dakikadaki pozisyon da Berkay’ın yaklaşık 30 metreden vurduğu şut. Onun dışında dişe dokunur bir gol pozisyonu yok ortada.

Bir hafta önce lider karşısında alan daraltan, rakibine iki pas yaptırmayan takımı da göremedik Fethiyespor karşısında. Rakibe daha geniş alan bırakmaları rakibin işine geldi. İstediğini yapma olanağı buldu.

İkinci yarı belki düzelir diye düşünürken yanıldığımızı başlama düdüğü ile birlikte anladık. İlk yarının tam bir kopyası. Sadece bu yarıda ilk yarıya göre her iki takımın da bulduğu bir iki gol pozisyonu var.

Kendi evinde maçın sonlarında da olsa, zor da olsa alınan üç puan elbette zirveye giden yolda önemli bir kazanım; hele rakiplerin de puan kaybetmişse. Ancak bu takımın Kemal Akbaba’dan başka bir golcüye gereksinimi var. O da elinde var, ama inatla oynatmamaya, iki hafta kadroya alsan da üçüncü hafta kadroya bile almamak anlaşılır gibi değil. 

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.


Bugün için kayıtlı nöbetçi eczane bilgisi bulunamadı.